קומיק-קון 2022: טריילר ראשון ל”סנדמן” של נטפליקס

סנדמן (באדיבות נטפליקס)

נטפליקס הגיעה לקומיק-קון יחד עם חברת DC כדי לערוך פאנל לאחת הסדרות המצופות ביותר שלה השנה – העיבוד לקומיקס הפופולרי וזוכה הפרסים של ניל גיימן, “סנדמן” (The Sandman). במהלך הפאנל, נחשף הטריילר הראשון לסדרה, אשר נראה כעיבוד נאמן למדי ליצירה המקורית.

הסדרה תיקח אותנו לתוך עולם החלומות, שבו סנדמן (טום סטארידג’), נסיך החלומות, נותן צורה לכל הפחדים העמוקים והפנטזיות הפרועות שלנו. כשהוא נכלא ומוחזק בשבי במשך מאה שנים, היעדרותו מובילה לסדרת אירועים שישנו את עולם החלום ואת עולם הערות לתמיד.

כדי להשיב את הסדר על כנו, סנדמן נאלץ לעבור בעולמות ובצירי זמן שונים כדי לתקן את הטעויות שעשה במשך אינספור שנות קיומו, לבקר חברים ואויבים ותיקים ולפגוש ישויות חדשות – קוסמיות ואנושיות.

בטריילר מסביר לנו סנדמן מה תפקידו וחשיבותו בעולם שלנו. כאשר רשע חדש מאיים על עולם החלומות, סנדמן מבקש את עזרתה של ההרפתקנית ג’ואנה קונסטנטין (ג’נה קולמן, “דוקטור הו”) אשר דווקא מתלהבת מהאפשרות להיפטר מחלומות שמונעים ממנה שינה.

הטריילר מספק לנו הצצה למסע של סנדמן, במהלכו יפגוש ישויות כמו הקורינתיאן (בויד הולברוק, “נרקוס”), ספרנית החלומות לושן (ויויאן אצ’ימפונג, “המכשפות”) ואפילו לוציפר בעצמו, בגילומה של כוכבת “משחקי הכס” גוונדולין כריסטי.

סנדמן (באדיבות נטפליקס)
סנדמן (באדיבות נטפליקס)

בסדרה נוכל לראות גם את אחיו של סנדמן, מוות (קירבי האוול בפטיסט, “קרואלה”) ותשוקה (מייסון אלכסנדר פארק, “קאובוי ביבופ”). עוד הוכרז במהלך הפאנל כי לוק סקיווקר בעצמו, מארק האמיל, יצטרף לסדרה ויתרום את קולו כעוזר של סנדמן – איש בעל ראש דלעת בשם מרווין פאמפקינהד.

הסדרה מגיעה בתקופה משגשגת עבור ניל גיימן, השותף ליצירתה יחד עם דיוויד ס. גויר (“האביר האפל”) ואלן היינברג (“וונדר וומן”). גיימן עומל בימים אלו גם על העונה השניה של עיבודו הטלוויזיוני לספרו “בשורות טובות” (Good Omens) עבור אמזון.

העונה הראשונה של “סנדמן” תעלה לנטפליקס ב-5 באוגוסט.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים