הוכרז: Realme Watch 3 – עם מסך 1.8 אינץ’ ואפשרות לשיחות

שעון Realme Watch 3 (מקור רילמי) שעון Realme Watch 3 (מקור רילמי)

חברת רילמי הכריזה על שעון ה-Realme Watch 3, הדור השלישי בסדרת השעונים החכמים המגיע עם מסך גדול יותר של 1.8 אינץ’, מציע אפשרות למעקב אחר למעלה מ-110 פעילויות ספורט שונות ומוסיף אפשרות חדשה לביצוע שיחות טלפון מהשעון עצמו, יחד עם עמידות במים ואבק בתקן IP68 וזמן סוללה של עד שבוע בשימוש רגיל.

שעון ה-Realme Watch 3 החדש נועד להחליף את דגם ה-Realme Watch 2, אך לא את דגם ה-Realme Watch 2 Pro אותו גם סקרנו, כאשר הוא מגיע עם מסך הגדול משניהם בגודל המסתכם ב-1.8 אינץ’, עם שולי מסך דקים יותר המאפשרים לקבל יחס מסך-גוף של 67.5%, אך ברזולוציה נמוכה יותר של 240×286 ובהירות של 500 ניט.

גוף השעון עצמו עשוי פלסטיק עם ציפוי מתכתי המגיע במשקל של 40 גרם יחד עם הרצועה שלו.

שעון Realme Watch 3 (מקור רילמי)
שעון Realme Watch 3 (מקור רילמי)

בנוסף לפיצ’רים הרגילים כמו מעקב אחר למעלה מ-110 פעילויות ספורט שונות, הצגת התראות מהסלולר מעקב אחר דופק, רווית החמצן בדם והשינה של המשתמש, שינוי גדול בדגם החדש הוא תמיכה בביצוע ומענה לשיחות ישירות מהשעון באמצעות מיקרופון ורמקול מובנים ואפשרות חיוג.

מבחינת זמן הסוללה שלו, סוללת השעון נשארת זהה לזו שהופיעה בדור הקודם, עם קיבולת של 315mAh האמורה להספיק לפי החברה לעד 7 ימים בשימוש רגיל.

שעון ה-Realme Watch 3 החדש של רילמי יהיה זמין למכירה החל מה-2 באוגוסט בהודו במחיר של 3,500 רופי (כ~151 ש”ח). טרם נמסרו פרטים אודות השקתו בישראל.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים