אוזניות ה-Dyson Zone עם מערכת סינון האוויר יעלו 950 דולר

אוזניות ה-Dyson Zone (מקור דייסון) אוזניות ה-Dyson Zone (מקור דייסון)

חברת דייסון (Dyson) השיקה רשמית את אוזניות ה-Dyson Zone, פתרון האודיו הראשון של החברה המציע סינון רעשים ברמהשל עד 38 דציבלים, זמן שימוש של עד 50 שעות ומערכת טיהור אוויר אישית הלוכדת 99% מהחלקיקים בגודל של עד 0.1 מיקרון ומזרימה אוויר נקי באמצעות כיסוי פנים הניתן להסרה.

בעוד שרובנו רגילים לחשוב על דייסון כעל חברת שואבי אבק, החברה מציעה כיום מגוון גדול של מוצרים והיא למעשה חברת טכנולוגיה עם פיתוחים גם בתחום הרובוטיקה, כאשר אוזניות ה-Dyson Zone, שהוכרזו למעשה בחודש מרץ האחרון, מגיעות כפתרון האודיו הראשון של החברה לאחר תקופת פיתוח שארכה חמש שנים.

בתוך האוזניות ניתן למצוא מערכת טיהור אוויר אישית שנועדה לתת מענה לזיהום האוויר ההולך וגדל. החברה הצליחה לדחוס לכריות האוזניים מערכת טיהור אוויר עם פילטרים אלקטרוסטטיים דו-שכבתיים המסוגלים לעצור 99% מחלקקי הזיהום בגודל של עד 0.1 מיקרון ומסנני פחם המועשרים באשלגן K-Carbon לסינון גזים מזיקים דוגמת חנקן דו-חמצני (NO2) וגופרית דו-חמצנית (SO2).

ה-Dyson Zone הן לא רק מערכת טיהור אוויר ניידת, אלא גם אוזניות שעברו פיתוח מקיף בחברה על מנת לספק נוחות שימוש גבוהה ואיכות שמע עם כמות עיוותים מינימלית באודיו בזכות דרייברי 40 מ”מ יעודיים של דייסון.

החברה לא הזניחה את נושא סינון הרעשים, כאשר האוזניות משלבות 11 מיקרופונים המנטרים את רעשי הסביבה לא פחות מ-384 אלף פעם בשניה על מנת לספק סינון רעשים של עד 38 דציבלים.

אוזניות ה-Dyson Zone (מקור דייסון)
אוזניות ה-Dyson Zone (מקור דייסון)

לא פחות מעניינת בכל הנוגע לאוזניות החדשות היא אפליקציית MyDyson היעודיות והדו-תכליתית של החברה.

בעוד שהאפליקציה עובדת בצורה דומה לכל אפליקציית אוזניות אחרת, עם שליטה על מצבי האודיו, סינון הרעשים ואקוולייזר, האפליקציה של דייסון משמשת גם לניטור איכות האוויר באמצעות החיישנים המובנים באוזניות ושליטה על עוצמת מדחסי האוזניות.

סוללת ה-2,600mAh המובנית מציעה לפי החברה זמן שימוש של עד 50 שעות שימוש במצב “אוזניות” סטנדרטי ללא טיהור אוויר.

הפעלת מערכת טיהור האוויר המובנית מורידה את זמן השימוש לעד 4 שעות במצב זרימת אוויר נמוך, 2.5 שעות במצב בינוני ושעה וחצי בלבד במצב גבוהה, כאשר הטענה מלאה של האוזניות לוקחת כ-3 שעות.

אוזניות ה-Dyson Zone עם כיסוי פנים מורכב (מקור דייסון)
אוזניות ה-Dyson Zone עם כיסוי פנים מורכב (מקור דייסון)

אוזניות ה-Dyson Zone החדשות יהיו זמינות למכירה החל מחודש מרץ 2023 במחיר של לא פחות מ-949 דולר (כ~3259 ש”ח).


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים