המפרט הטכני של מכשיר ה-POCO F5 Pro נחשף בהדלפה

Poco F4 5G (צילום: רונן מנדזיצקי) Poco F4 5G (צילום: רונן מנדזיצקי)

את מכשיר ה-POCO F4 שלה חשפה שיאומי ביוני של השנה הקודמת וכעת נדמה כי השקת ממשיך הדרך של הסדרה מתקרבת, כשהדלפה חדשה חושפת פרטים אודות מפרטו הטכני של מכשיר בשם POCO F5 Pro.

את הפרטים חושף המדליף המוכר Yogesh Brar בטוויטר, ולפיהם יהיה מדובר בגרסה בינלאומית של דגם ה-Redmi K60 אותו חשפה שיאומי בסין בסוף השנה שעברה.

מפרט טכני: POCO F5 Pro

על פי המפרט המודלף, הדגם הבינלאומי POCO F5 Pro יתחקה לחלוטין אחר מפרטו של ה-Redmi K60, זאת למרות ששיאומי חשפה גם דגם פרו בסדרת הרדמי שלה.

בחלקו הקדמי של המכשיר אנו צפויים למצוא מסך AMOLED בגודל 6.67 אינץ’, ברזולוציית +QHD עם פריסה של 1440×3200 פיקסלים ותמיכה בקצב רענון גבוה של עד 120 הרץ.

מתחת למכסה ניתן למצוא את מערכת השבבים Snapdragon 8+ Gen 1 של קוואלקום, וכאן גם ההבדל המהותי בין דגם ה-Redmi K60 Pro שמשתמש ב-Snapdragon 8 Gen 2 החדשה יותר, ובין ה-K60 שנשאר עם גרסתו המעט וותיקה יותר של השבב.

Poco F4 5G (צילום: רונן מנדזיצקי)
Poco F4 5G (צילום: רונן מנדזיצקי)

לצד המעבד אנו צפויים למצוא זיכרון עבודה (RAM) בנפחים של 8 או 12 גיגה-בייט ורכיב אחסון בנפח של 256 גיגה-בייט, כאשר הסוללה מציעה קיבולת של 5500mAh ותמיכה בטעינה מהירה בהספק של 67 וואט דרך חיבור USB-C.

כמו ה-Redmi K60, גם במקרה של דגם הפוקו F5 פרו אנו צפויים למצוא זוג רמקולים הפועלים יחדיו בסטריאו, תמיכה בקישוריות 5G, בלוטות’ 5.3, NFC ו-WiFi 6, ואת מערכת ההפעלה MIUI 14 שתהיה מבוססת על אנדרואיד 13.

הרכב המצלמות

  • מצלמה ראשית: חיישן 64 מגה-פיקסל, ייצוב אופטי (OIS), פיקסלים בגודל 1.4 מיקרון בשילוב 4 פיקסלים חופפים ל-1, מפתח צמצם f/1.79, וידאו עד 8K ב-24 פריימים בשנייה.
  • מצלמה משנית: חיישן 8 מגה-פיקסל, צילום בזווית 120 מעלות.
  • מצלמת מאקרו: חיישן 2 מגה-פיקסל.
  • מצלמת סלפי: חיישן 16 מגה-פיקסל, וידאו עד 1080P ב-60 פריימים בשנייה.

בשלב זה לא ידוע מתי תחשוף שיאומי את מכשיר ה-POCO F5 Pro, ובהתחשב במפרט אותו מציג המדליף נדמה כי מדובר במחליפו של ה-POCO F4 5G, כך שלא ברורה לנו בעת זו משמעותה של תוספת המילה “פרו”.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים