הדלפה: מעבדי ה-Intel Raptor Lake Refresh צפויים לצאת באוגוסט

לוגו אינטל

אינטל (Intel) צפויה להשיק את מעבדי ה-Raptor Lake Refresh הבאים שלה בחודש אוגוסט הקרוב, כך עולה ממידע חדש של המדליף wxnod@ שנחשב כמקור מידע אמין.

המעבדים החדשים צפויים להגיע כגרסאות משופרות קלות של מעבדי ה-Raptor Lake ההיברידיים של אינטל (Intel) מהדור ה-13 שהושקו ב-2022, ויתבססו גם הם על ייצור ה-Intel 7 של החברה, אך יגיעו סביר להניח עם תדרי עבודה משופרים.

המידע החדש מספק לוח זמנים מדויק יותר להשקת מעבדי ה-Raptor Lake Refresh בהשוואה למפת הדרכים שהודלפה ב-2022, כאשר השימוש במילה Refresh (“רענון”) מזכיר מאוד את סדרת מעבדי ה-Coffee Lake מהדור ה-8 של החברה ואת סדרת ה-Coffee Lake Refresh מהדור ה-9 שהחליפה אותה והגיעה עם אותן הליבות, אך עם כמות גדולה יותר שלהן, כאשר הפעם הרענון צפוי להיות קל יותר וללא שינוי בכמות הליבות.

לפי ההדלפה החדשה, אינטל צפויה להשיק את מעבדי ה-Raptor Lake Refresh במהלך חודש אוגוסט הקרוב עם גרסאות חדשות למעבדי ה-Raptor Lake הקיימים של החברה בגרסאות ה-35W, 65W ו-125W של המעבדים, הצפויים להגיע בייצור ה-Intel 7 הנוכחי של החברה ובמבנה מעבד דומה, הכולל עד 8 ליבות ביצועים (P) מסוג Raptor Cove ו-16 ליבות יעילות (E) מסוג Gracemont, עם או בלי ליבה גרפית מובנית, ועם תדרי עבודה משופרים בהשוואה לגרסאות הקודמות.

מפת דרכים מודלפת של אינטל (מקור videocardz)
מפת דרכים מודלפת של אינטל (מקור videocardz)

מעבדי ה-Raptor Lake Refresh של אינטל צפויים להגיע כרענון גרסה קטן יחסית בהשוואה לדגמי ה-Raptor Lake הקיימים ולמעבדי ה-Meteor Lake אותם צפויה החברה להציג ב-2024, כאשר כל מה שנותר לעשות הוא לחכות להכרזה הרשמית של אינטל על הדגמים החדשים ולראות האם החברה שיפרה דברים נוספים בגרסת ה-Refresh.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים