אסוס משיקה את קונסולת ROG ALLY הניידת במחיר 600 דולר

קונסולת ה-ROG ALLY (מקור אסוס) קונסולת ה-ROG ALLY (מקור אסוס)

אסוס (ASUS) נכנסת אל שוק הקונסולות הניידות עם ההשקה הרשמית של קונסולת ה-ROG ALLY הניידת בתג מחיר התחלתי של 600 דולר, כשהיא מגיעה עם מסך בגודל 7 אינץ’ בקצב רענון גבוה של 120Hz ומפעילה את מערכת הווינדוס 11 של מיקרוסופט על גבי סדרת מעבדי ה-Ryzen Z1 של AMD.

אחרי שהחלה את דרכה “כבדיחת 1 באפריל”, ASUS משיקה רשמית את הקונסולה הניידת הראשונה שלה, המגיעה ממשפחת מוצרי הגיימינג Republic of Gamers של החברה ומיועדת להתחרות בקונסולות אחרות הקיימות בשוק, ובראשן ה-SteamDeck של Valve.

ROG ALLY: קונסלת משחקים ניידת

הקונסולה החדשה מגיעה בעיצוב ארגונומי שנועד להפוך את השימוש בה לנוח יותר לאורך זמן, כאשר בחלקה הקדמי ניתן למצוא מסך IPS בגודל 7 אינץ’ המגיע ברזולוציית Full HD ובקצב רענון של 120Hz, לצד מערך בקרים סטנדרטי הכולל D-Pad בחלק השמאלי וכפתורי שליטה סטנדרטיים (ABXY) בחלק הימני, צמד ג’ויסטיקים בעלי תאורת RGB מובנית ומערך כפתורי כתף וכפתורים אחוריים.

קונסולת ה-ROG ALLY מגיעה עם מערכת ההפעלה ווינדוס 11 של מיקרוסופט יחד עם ממשק מותאם של ASUS, כאשר מתחת למכסה אפשר למצוא את סדרת מעבדי ה-Ryzen Z1 של AMD, גרסה מותאמת לקונסולות של מעבדי ה-Ryzen 7040U המגיעים לצד 16GB זיכרון ו-SSD מובנה של עד 512GB.

בנוסף, הקונסולה מגיעה עם מחבר ה-XGm שיאפשר לחבר כרטיס מסך חיצוני ברמה של עד GeForce RTX 4090 לקבלת ביצועים גרפיים גבוהים יותר.

קונסולת ה-ROG ALLY (מקור אסוס)
קונסולת ה-ROG ALLY (מקור אסוס)

מפרט טכני: ASUS ROG ALLY

  • מערכת הפעלה – ווינדוס 11.
  • מעבד – Ryzen Z1 / Z1 Extreme.
  • זיכרון – 16GB LPDDR5
  • אחסון – SSD של 256/512GB
  • מסך – 7 אינץ’, פאנל IPS ברזולוציית Full HD, תדר רענון של 120Hz ובהירות של 500 ניט.
  • סוללה – 40Whr.
  • ממדים – 280.44×111.18×21.22 מ”מ.
  • משקל – 608 גרם.

זמינות ומחירים

קונסולת ה-ROG Ally החדשה של ASUS בגרסת ה-Z1 Extreme תהיה זמינה למכירה החל מה-13 ביוני במחיר של 700 דולר בארה”ב, ודגם זול יותר (Z1) יהיה זמין במהלך הרבעון השלישי של השנה במחיר של 600 דולר.

בישראל יהיה ניתן לבצע הזמנה מוקדמת של הקונסולה בגרסת ה-Z1 Extreme כבר מה-31.5 במחיר של 3300 ש”ח, כאשר היא תהיה זמינה למכירה החל מה-13 ביוני. מידע אודות זמינות ומחיר של הדגם הזול יותר בישראל לא זמין בשלב זה.

(עדכון 11.5, 18:00) – הוספנו פירוט נוסף על זמינות ומחירים לפי גרסאות.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים