הדלפה: עיצובו המלא וחלקים מרכזיים ממפרטו של ה-Nothing Phone (2) נחשפים

Nothing Phone (2) (תמונה: Nothing) Nothing Phone (2) (תמונה: Nothing)

אנחנו עדיין נמצאים במרחק של 5 ימים ממועד ההכרזה הרשמי ב-11 ביולי, אך עד שנגיע לשם ההדלפות חושפות בפנינו כבר עכשיו את העיצוב המלא של מכשיר ה-Nothing Phone 2 בתמונות רשמיות יחד עם חלקים מרכזיים ממפרטו כמו מערך הצילום האחורי, התצוגה ועוד.

עיצוב חדש-ישן

דרך התמונות הרשמיות שפורסמו אנחנו יכולים לראות כי החברה שומרת על השפה העיצובית שפיתחה עם הדור הראשון של המכשיר, כשהיא משנה בעיקר את צורת פסי ה-LED שמאחור, מוסיפה נוריות נוספות בתוך הפסים על מנת שיאירו בצורה אחידה יותר והופכת את הזכוכית שבגב למעט יותר מקומרת.

דרך המסך עצמו ניתן להבחין בכך שהחברה עבדה גם על מערכת ההפעלה שתגיע עם ה-Nothing Phone (2), כשזו כוללת ווידג’טים חדשים וערכת נושא שמתכתבת טוב יותר עם שפת המותג, כשאת ההוכחה לאחרון ניתן לראות דרך האייקונים שהתחלפו מהעיצוב המקורי שמגיע עם כל אנדרואיד לעיצוב שמותאם למכשיר.

המצלמות

מעבר לעיצוב, מערך הצילום האחורי של המכשיר יציע חיישן ראשי חדש (IMX890 מבית סוני) ברזולוציית 50 מגה פיקסל אשר כולל ייצוב אופטי מובנה (OIS), בשעה שהחיישן המשני לצילום בזווית רחבה נותר זהה לדור הקודם ויגיע ברזולוציה של 50 מגה פיקסל עם מפתח צמצם f/2.2 וחיישן מבית סמסונג.

מצלמת הסלפי מקבלת עדכון גם כן ועולה לרזולוציה של 32 מגה פיקסל במקום 16 מגה פיקסל, כשמאחורי הקלעים נמצא החיישן IMX615 מבית סוני.

ייתכן שאפילו חשוב יותר מהחומרה, על פי מה שנראה, החברה שינתה גם את צורת העיבוד של התמונות, מה שיכול לשחק תפקיד משמעותי בתוצאות הסופיות שנראה מהמכשיר.

המפרט הטכני

בחזית המכשיר נפגוש מסך בגודל 6.72 אינץ’, עם פאנל מסוג AMOLED, ברזולוציית +Full HD ובפריסה של 2412 על 1080, כשקצב הרענון יעמוד על 120 הרץ ויוכל לנוע גם בין מצבים של 1, 10, 24 ו-30 הרץ על מנת לחסוך בסוללה.

נוכל לשער שישנה תמיכה גם בקצב רענון של 60 הרץ מבחינה הגיונית, אך בגדר השערה בלבד. סורק טביעות האצבע שיתמקם מתחת לתצוגה הזו נותר אופטי ובייצור של Goodix.

בגזרה הרשמית, החברה חשפה בעבר כי מערכת השבבים שתפעם בתוך המכשיר תהיה ה-Snapdragon 8+ Gen 1, כשהמכשיר יקבל תמיכה תוכנתית בצורת 3 שנים של עדכוני מערכת מרכזיים קדימה ו-4 שנים של עדכוני אבטחה.

נוריות ה-LED אותן הזכרנו יגיעו ב-11 חלקים שונים ועם 33 איזורי תאורה, זאת לעומת 5 חלקים ו-12 איזורי תאורה בדור הקודם.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים