אוזניות הגיימינג Logitech G Pro X 2 LIGHTSPEED מגיעות לישראל

אוזניות Logitech G Pro X2 Lightspeed (מקור Logitech)

לוג’יטק (Logitech) משיקה בארץ את ה-Logitech G Pro X 2 LIGHTSPEED, הדור האחרון של אוזניות הגיימינג המקצועיות ממשפחת ה-Logitech G, שנוצר בשיתוף פעולה עם שחקני Esport מובילים, המגיע עם דרייברי גרפן לאיכות שמע משופרת וזמן סוללה ארוך של עד 50 שעות.

אוזניות ה-Pro X 2 LIGHTSPEED שנחשפו מוקדם יותר השנה מגיעות כדגם ההמשך לאוזניות ה-Pro X החוטיות ו-Pro X LIGHTSPEED האלחוטיות של לוג’יטק.

הן שומרות על העיצוב הקלאסי של האוזניות מהדור הקודם, אך מגיעות עם דרייברי PRO-G GRAPHENE מעודכנים בגודל 50 מ”מ, המגיעים עם דיאפרגמת גרפן (Graphene) לאיכות שמע גבוהה יחד עם תמיכה בטכנולוגיית ה-DTS Headphone:X 2.0.

אוזניות Logitech G Pro X2 Lightspeed (מקור Logitech)
אוזניות Logitech G Pro X2 Lightspeed (מקור Logitech)

האוזניות מגיעות עם מיקרופון ניתק בעל קליטה חד-כיוונית (Cardioid) בטכנולוגיית ה-Blue VO!CE המוסיפה סינון רעשים בזמן אמת, פילטרים יעודיים ואפשרויות מתקדמות נוספות.

בדומה ליצרנים אחרים בשוק, לוג’יטק שמה דגש על נושא איכות הסביבה בדגם ה-Pro X 2, כשהאוזניות מיוצרות עם טביעת פחמן אפסית, משלבות 35% של פלסטיק ממוחזר ומגיעות במשקל של 345 גרם בלבד.

בנוסף לקישוריות ה-LIGHTSPEED האלחוטית של לוג’יטק, המציעה לפי החברה ביצועים זהים לחיבור חוטי עם טווח שימוש גדול של עד 30 מטרים, הן מגיעות גם עם תמיכה בקישוריות Bluetooth סטנדרטית וחיבור 3.5 מ”מ חוטי רגיל. מבחינת זמן הסוללה, האוזניות יציעו זמן שימוש ארוך של עד 50 שעות.

אוזניות ה-Logitech G Pro X2 Lightspeed החדשות של לוג’יטק זמינות למכירה בארץ במחיר של 1049 ש”ח.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים