לוג’יטק מציגה את מקלדת ועכבר גיימינג חדשים בסדרת ה-G PRO X

עכבר ה-Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 ומקלדת ה-Logitech G PRO X TKL (מקור לוג'יטק) עכבר ה-Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 ומקלדת ה-Logitech G PRO X TKL (מקור לוג’יטק)

לוג’יטק (Logitech), הכריזה על צמד פתרונות חדשים ממותג הגיימינג Logitech G של החברה – מקלדת גיימינג אלחוטית ומכנית מדגם Logitech G PRO X TKL, המגיעה בתצורת TKL ללא פד מספרים, ועכבר הגיימינג האלחוטי Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2, המגיע עם חיישן HERO 2 וכפתורים אופטו-מכניים, שניהם בטכנולוגיית ה-LIGHTSPEED האלחוטית.

מקלדת ועכבר הגיימינג החדשים הם פתרונות משלימים לאוזניות הגיימינג האלחוטיות Logitech G Pro X 2 LIGHTSPEED אותן השיקה החברה מוקדם יותר השנה.

עכבר Logitech G Pro X Superlight 2

עכבר ה-PRO X SUPERLIGHT 2 שומר על עיצוב דגם ה-SUPERLIGHT המקורי מ-2020 ואף מצליח להוריד מעט ממשקלו מ-63 ל-60 גרם בלבד.

העכבר החדש משתמש במקשי ה-LIGHTFORCE האופטו-מכניים של החברה, לצד חיישן HERO 2 חדש, המציע דיוק של עד 32,000DPI ותמיכה בטעינת ה-POWERPLAY האלחוטית של החברה. מבחינת זמן הסוללה שלו, העכבר יציע עד 95 שעות משחק רצופות.

עכבר ה-Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 (מקור לוג'יטק)
עכבר ה-Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 (מקור לוג’יטק)

מקלדת Logitech G Pro X TKL

לצד העכבר ניתן למצוא בנוסף את מקלדת ה-G PRO X TKL המכנית החדשה, שתוכל להגיע עם שלושה סוגי מקשים מכניים שונים: GX Brown, GX Red ו-GX Blue, להתאמה טובה יותר להעדפות המשתמש.

היא כוללת תאורת LIGHTSYNC RGB מובנית, כפתורי מדיה יעודיים עם גלגלת ותמיכה בחיבור Bluetooth סטנדרטי בנוסף ל-LIGHTSPEED, ועד 50 שעות שימוש בטעינה מלאה.

מקלדת ה-Logitech G PRO X TKL (מקור לוג'יטק)
מקלדת ה-Logitech G PRO X TKL (מקור לוג’יטק)

מחירים

מקלדת ה-Logitech G PRO X TKL ועכבר ה-Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 החדשים זמינים במחיר של 199 ו-159 דולר, בהתאמה, כאשר ניתן להשיג אותם בצבעים שחור, לבן וורוד.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים