הוכרז: Samsung Portable SSD T5 EVO – כונן SSD חיצוני בנפח של עד 8TB

כונן SSD חיצוני Portable SSD T5 EVO (מקור סמסונג) כונן SSD חיצוני Portable SSD T5 EVO (מקור סמסונג)

סמסונג (Samsung) הכריזה על ה-Portable SSD T5 EVO, כונן SSD חיצוני המגיע בנפח של עד 8TB, מציע קצב העברת מידע של עד 460MB/s ונועד להיות פתרון אחסון זול וקומפקטי בעבור משתמשים הזקוקים לנפח אחסון גבוה.

כונן ה-T5 EVO החדש מצטרף למשפחת כונני ה-SSD החיצוניים של סמסונג, בהם דגם ה-T9 הבכיר שהוצג בחודש הקודם וסדרת כונני ה-T7T7 Touch ו-T7 Shield של החברה, כאשר הדגם החדש נועד לשים דגש על נפח אחסון גבוה במחיר משתלם על פני ביצועי העברת מידע גבוהים.

הכונן מגיע בעיצוב קומפקטי בגודל של 95x40x17 מ”מ ובמשקל של 102 גרם. בעוד שגוף הכונן עשוי מתכת, הוא מגיע עם ציפוי גומי שחור לאחיזה נוחה יותר ועמידות משופרת לנפילות מגובה של עד 2 מטרים, כאשר הוא כולל טבעת מתכת אפורה מובנת בחלקו העליון.

את הכונן יהיה ניתן להשיג בנפחים של 2TB, 4TB או 8TB, כאשר הוא משתמש בחיבור USB-C 3.2 Gen 1 המציע קצב העברת מידע של עד 460MB/s, פי 3.8 בהשוואה לכונן קשיח חיצוני סטנדרטי, לפי החברה.

כונן SSD חיצוני Portable SSD T5 EVO (מקור סמסונג)
כונן SSD חיצוני Portable SSD T5 EVO (מקור סמסונג)

כונן ה-Portable SSD T5 EVO החדש של סמסונג זמין למכירה במחיר של 190, 350 ו-650 דולר לדגמי ה-2TB, 4TB ו-8TB, בהתאמה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים