מכסחי השדים חוזרים לניו יורק ב”אימפריה קפואה”

מכסחי השדים, אימפריה קפואה (באדיבות Sony Pictures)

החבורה העדכנית של מכסחי השדים מגיעה למקום בו הכל התחיל, בטריילר המלא של “מכסחי השדים: אימפריה קפואה” (Ghostbusters: Frozen Empire). זהו הסרט השני בסדרת ההמשכונים החדשה שהחלה עם “החיים שאחרי”, והסרט החמישי בסך הכל מאז החלה הסדרה בשנות ה-80.

הסרט הקודם הציג לנו את הדור הבא של משפחת ספנגלר, כאשר הבת קאלי (קארי קון) עברה עם ילדיה טרבור (פין וולפהראד) ופיבי (מקנה גרייס) לאוקלהומה. הילדים כזכור גילו על העבר של סבם ויצאו להרפתקה חדשה יחד עם המורה שלהם, גארי (פול ראד).

כעת החבורה החדשה עוזבת את אוקלהומה לטובת ניו יורק, שם יתאחדו עם הנותרים ממכחסי השדים המקוריים – פיטר (ביל מוריי), ריי (דן אקרויד) ו-וינסטון (ארני הדסון).

החבורה הזקנה עדיין פועלת מתוך בית הכיבוי הישן, שם בנו מעבדה סודית שתיקח את מלאכת כיסוח השדים לשיאים חדשים.

מכסחי השדים, אימפריית הקרח
באדיבות פורום פילם

בטריילר ראש העיר מודיע למכסחי השדים כי הם לא יכולים להמשיך לפעול בעיר – החלטה שהוא חיכה להורות עליהם עוד לפני 40 שנה, כשהגלגול הקודם שלהם המיט הרס על העיר בניסיון להציל את העולם.

בינתיים, איום חדש מופיע בצורת צבא רוחות שמאיימות להקפיא את העולם ולהביא לעידן קרח חדש. לצד מפלצות חדשות ומבעיתות, בסיום הטריילר טרבור זוכה גם לביקור מהרוח האהובה מהסרט המקורי – סליימר הירקרק והדביק.

את הסרט החדש ביים גיל קינן, שגם כתב את התסריט יחד עם במאי הסרט הקודם ג׳ייסון רייטמן – בנו של איוון רייטמן שיצר את “מכסחי השדים” המקורי בשנת 1984. אל צוות השחקנים מצטרפים קומיל ננג’יאני (“נצחיים”) ופאטון אוסוולד (“רטטוי”).

“מכסחי השדים: אימפריה קפואה” יעלה בבתי הקולנוע בישראל החל מה-28 במרץ.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים