אריאנה גרנדה מביאה את המחזמר “מרשעת” לקולנוע

מרשעת, פוסטר (באדיבות Universal Pictures)

העיבוד הקולנועי למחזמר המפורסם “מרשעת” (Wicked) מקבל טריילר ראשון וקצר במיוחד מאת אולפני יוניברסל, החושף את גרסת המסך הגדול לעולם האגדות הקסום של ארץ עוץ.

המחזמר, שעלה לבימות ברודווי ב-2003 והפך לסנסציה, הוא סיפור פריקוול ל”קוסם מארץ עוץ” העוקב אחר המכשפה הירוקה אלפבה (סינתיה אריבו, “פינוקיו”) והמכשפה הטובה גלינדה (הזמרת אריאנה גרנדה) לפני הגעתה של הילדה דורותי.

לאורך חייה, מלידה ועד בגרות, אלפבה ממותגת כמרשעת ומוחרמת מהחברה. אך מסעה לעבר מציאת צדק יחשוף את הסודות שמאחורי ארץ עוץ ותעזור לדמויות להתמודד עם הטראומות שלהן.

את הטריילר מוביל קולו של הקוסם, בגילומו של ג’ף גולדבלום (“ת’ור: ראגנארוק”), המסביר שהדרך הטובה ביותר לאחד בין אנשים היא להעניק להם אויב משותף. גלינדה המכשפה העשירה והמפונקת מזהה מיד מיהו האויב הזה כשאלפבה הירוקה מגיעה לקולג׳ בו ילמדו.

מרשעת, פוסטר (באדיבות Universal Pictures)
מרשעת, פוסטר (באדיבות Universal Pictures)

אלפבה עדיין אינה מסוגלת לשלוט לחלוטין בכוחותיה, ומאבדת שליטה על רגשותיה. אך אם תצליח למצוא את הדרך לרסן את תחושותיה, תוכל להפוך למכשפה החזקה ביותר בעולם.

הטריילר מציג לנו את האיזורים השונים של עוץ, ונותן לנו הצצה קטנה גם לדורותי וחבריה – אך הפעם הסיפור מסופר מנקודת המבט של מי שחשבנו שהיא הנבלית.

הסרט מגיע מאת הבמאי ג’ון צ’ו (“עשיר בהפתעה”), שצילם אותו בשני חלקים הצפויים לצאת במרווח של שנה זה מזה. אל צוות השחקנים מצטרפים ג’ונתן ביילי (“ברידג׳רטון”), מישל יאו (“הכל בכל מקום בבת אחת”), בוון יאנג (“סאטרדיי נייט לייב”) ואית’ן סלייטר שגילם את בובספוג מכנסמרובע במחזמר בברודווי המבוסס על סדרת האנימציה לילדים.

“מרשעת – חלק 1” יגיע לבתי הקולנוע בנובמבר.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים