הוכרזו: VIVO TWS 4 / 4 Hi-Fi – אוזניות TWS מסננות רעשים

אוזניות Vivo TWS 4 / 4 Hi-Fi (מקור Vivo) אוזניות Vivo TWS 4 / 4 Hi-Fi (מקור Vivo)

חברת Vivo הסינית הכריזה על אוזניות TWS מסננות רעשים חדשות, ה-vivo TWS 4 ו-vivo TWS 4 Hi-Fi. שני הדגמים מתבססים על פלטפורמת ה-Qualcomm S3 של קוואלקום, עם תמיכה בקודק ה-LDAC, בנוסף ל-aptX Lossless בגרסת ה-Hi-Fi הבכירה יותר, סינון רעשים של עד 55 דציבל וזמן סוללה ארוך של עד 45 שעות.

אוזניות ה-Vivo TWS 4 החדשות הוכרזו לצד מכשיר ה-Vivo X Fold 3 Pro המתקפל כדגם שנועד להחליף את אוזניות ה-Vivo TWS 3 הקודמות של החברה.

בדומה לדור הקודם, קשה להבדיל במבט ראשון בהבדל בין שני הדגמים, המגיעים עם דרייברי 12.2 מ”מ זהים ו-3 מיקרופונים מובנים ומציעים סינון רעשים משופר של עד 55 דציבל, בהשוואה ל-49 דציבל בדור הקודם.

ההבדל המעשי בין גרסת ה-Hi-Fi לדגם הרגיל הוא במערכת השבבים עליה הם מבוססים. אוזניות ה-TWS 4 הרגילות מגיעות עם שבב ה-Qualcomm S3 מהדור השני של קוואלקום, בדומה לדגם ה-TWS 3, בעוד שדגם ה-Hi-Fi מגיע עם שבב Qualcomm S3 מהדור השלישי והחדש של קוואלקום, המציע תמיכה נוספת בתקן ה-aptX Lossless להעברת שמע באיכות גבוהה, זאת לצד תמיכה בקודקי ה-aptX Adaptive ו-LDAC, הקיימת בשתי הגרסאות.

אוזניות vivo TWS 4 Hi-Fi בצבע כחול (מקור Vivo)
אוזניות vivo TWS 4 Hi-Fi בצבע כחול (מקור Vivo)

שני הדגמים מגיעים עם עמידות במים ואבק בתקן IP55, קישוריות Bluetooth 4.0 עדכנית עם תמיכה ב-LE Audio וזמן שיהוי נמוך של 44ms בעבור גיימינג.

מבחינת זמן השימוש, שני הדגמים יציעו זמן זהה של עד 10 שעות שימוש בטעינה בודדת ועד 45 שעות שימוש יחד עם מארז הנשיאה ללא סינון רעשים פעיל, זמן שימוש שיורד לעד 6 ו-26 שעות, בהתאמה, עם סינון רעשים פעיל.

אוזניות ה-vivo TWS 4 החדשות יהיו זמינות למכירה בסין החל מה-3 באפריל, כאשר מחירן יעמוד על 399 יואן (כ~202 ש”ח) לגרסה הרגילה ו-499 יואן (כ~253 ש”ח) לגרסת ה-Hi-Fi המתקדמת יותר.

הדגמים יהיו זמינים בצבע לבן (Far Peak White) ובשני גווני כחול, Dark Blue לדגם הרגיל ו-The Ultimate Blue לדגם ה-Hi-Fi.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים