סנהייזר מציגה אוזניות ה-ACCENTUM True Wireless

אוזניות ACCENTUM True Wireless (מקור סנהייזר) אוזניות ACCENTUM True Wireless (מקור סנהייזר)

סנהייזר (Sennheiser), אחד ממותגי האודיו המוכרים בעולם, הכריזה על אוזניות ה-ACCENTUM True Wireless, אוזניות ה-TWS הראשונות מסדרת ה-ACCENTUM של החברה, המגיעות בעיצוב ארגונימי מתקדם עם סינון רעשים היברידי (Hybrid ANC) וזמן סוללה של עד 28 שעות.

ה-ACCENTUM True Wireless מגיעות כדגם האוזניות השלישי בסדרה ומצטרפות לאוזניות הקשת ACCENTUM ו-ACCENTUM Plus שהושקו מוקדם יותר.

הן משתמשות בדרייברי TrueResponse דינמיים בגודל 7 מ”מ, בדומה לאוזניות MOMENTUM True Wireless 4, לצד צמד מיקרופונים בכל אוזניה לסינון רעשים היברידי ואיכות שיחה משופרת.

האוזניות עצמן מגיעות עם עמידות למים ואבק בתקן IP54, כאשר הן משתמשות בקישוריות Bluetooth 5.3 עם טכנולוגיית ה-LE Audio, תומכות בקודקי ה-aptX ו-LC3 להעברת שמע באיכות גבוהה ובטכנולוגיית ה-Auracast (בעדכון קושחה עתידי), המאפשרת להתחבר לערוצי שמע הזמינים במרחב.

אוזניות ACCENTUM True Wireless (מקור סנהייזר)
אוזניות ACCENTUM True Wireless (מקור סנהייזר)

מבחינת זמן הסוללה שלהן, האוזניות יציעו עד 8 שעות שימוש בטעינה בודדת ללא סינון רעשים פעיל, זמן שיורד לעד 6 שעות עם הפעלת סינון רעשים ועד 28 שעות בסך הכל יחד עם מארז הטעינה שלהן, המגיע עם תמיכה בטעינת Qi אלחוטית וטעינה מהירה המספקת שעת שימוש בטעינה של 10 דקות בלבד.

אוזניות ה-ACCENTUM True Wireless החדשות של סנהייזר יהיו זמינות למכירה מיום ראשון הקרוב (19.5) במחיר מומלץ של 949 ש”ח, כאשר יהיה ניתן להשיג אותן בצבע שחור או לבן.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים