ווסטרן דיגיטל מציגה כונן 2.5 אינץ’ ראשון בנפח 6TB

כונן WD My Passport Ultra (מקור WD) כונן WD My Passport Ultra (מקור WD)

ווסטרן דיגיטל (Western Digital), יצרנית פתרונות האחסון המוכרת, הכריזה על ייצור כונן 2.5 אינץ’ המגיע לראשונה בנפח של 6TB.

הכונן החדש משתלב במגוון הכוננים החיצוניים של החברה, בהם שלושה קשיחים מסדרת ה-My Passport הראשית שלה, כונן WD_BLACK P10 Game Drive המיועד לגיימרים וכונן G-DRIVE ArmorATD עמיד במיוחד לאנשים מקצוע.

בעוד שרובנו נעדיף כיום שימוש בכונני SSD, המציעים מהירות העברת מידע ואמינות גבוהים יותר מכוננים קשיחים מכניים, לכוננים המכניים קיים עדיין יתרון גדול בדמות תג מחיר נמוך לנפח בהשוואה לכונני ה-SSD, דבר ההופך אותם לפתרונות משתלמים יותר לאחסון נפח מידע גבוה יותר.

הכונן החדש של ווסטרן דיגיטל מציע לראשונה נפח של 6TB בתצורת כונן 2.5 אינץ’, שישולב במגוון פתרונות האחסון החיצוניים של החברה, בהם:

  • WD My Passport – משפחת כוננים הכוללת שלוש גרסאות שונות: דגם ה-My Passport בסיסי המגיע עם גוף פלסטיק במגוון צבעים וחיבור מיקרו USB, דגם My Passport, Works with USB-C עם חיבור USB-C ודגם ה-WD My Passport Ultra המגיע עם גוף מתכת וחיבור USB-C.
  • WD_Black P10 Game Drive (סקירה) – כונן חיצוני יעודי לגיימרים מסדרת ה-WD_Black המגיע לראשונה בנפח של 6TB, המאפשרים לאחסן עליו עד 150 משחקים לפי החברה. הוא מצוייד בחיבור USB-micro-B עם מהירות העברת מידע של עד 130MB/s.
  • G-DRIVE ArmorATD – כונן חיצוני מוקשח מסדרת ה-SanDisk Professional המיועדת למשתמשים מקצועיים בשטח עם עמידות למים ואבק בתקן IP54, עמידות לזעזועים ולחץ של מעל 450 ק”ג. הוא מצוייד בחיבור USB-C עם מהירות העברת מידע של עד 130MB/s.
כונן G-DRIVE ArmorATD (מקור WD)
כונן G-DRIVE ArmorATD (מקור WD)

Nitin Kachhwaha, מנהל תחום המוצרים בווסטרן דיגיטל מסר:

הרחבת היצע המוצרים שלנו עם כונן הדיסק הנייד הראשון בעולם בגודל 2.5 אינץ’ וקיבולת של 6TB היא הישג טכנולוגי מדהים, וזה מאפשר לנו להמשיך ולדחוף את הגבולות הטכנולוגיים. הצעת מוצרים בגודל 6TB במוצר כה קטן ובמחיר נגיש, נותנת לכולם – מסטודנטים, גיימרים, צלמי וידאו מקצועיים ועוד – גמישות רבה יותר ליצור ולגבות יותר מהתוכן החיוני שלהם בכונן נייד אחד.

כונן WD_BLACK P10 Game Drive (מקור WD)
כונן WD_BLACK P10 Game Drive (מקור WD)

מחירים

מחיר גרסאות ה-6TB החדשות של ווסטרן דיגיטל יעמוד על:

  • כונן ה-WD My Passport Ultra במחיר של 200 דולר (כ~741 ש”ח).
  • כונן ה-WD My Passport במחיר של 180 דולר (כ~667 ש”ח).
  • כונן ה-My Passport, Works with USB-C במחיר של 185 דולר (כ~685 ש”ח).
  • כונן ה-WD_BLACK P10 Game Drive במחיר של 185 דולר (כ~685 ש”ח).
  • כונן ה-SanDisk Professional G-DRIVE ArmorATD במחיר של 200 דולר (כ~741 ש”ח).

נכון לרגע זה אין צפי זמינות או מחיר של הכוננים החדשים בישראל.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים