הוכרזו: CMF Watch Pro 2 ו-CMF Buds Pro 2 – שעון חכם ואוזניות מבית Nothing

שעון ה-CMF Watch Pro 2 (מקור CMF) שעון ה-CMF Watch Pro 2 (מקור CMF)

חברת Nothing הכריזה היום (ב’, 8.7) על סדרת מוצרים חדשה ממותג ה-CMF שלה, בהם מכשיר ה-CMF Phone 1 ושעון ה-CMF Watch Pro 2, המגיע בעיצוב עגול עם מסך 1.32 אינץ’, מעקב אחר מעל 120 פעילויות ספורט שונות וזמן סוללה של עד 11 ימים.

בנוסף, חשפה החברה את אוזניות ה-CMF Buds Pro 2, המגיעות עם דרייבר כפול לאיכות שמע משופרת, מארז נשיאה מרובע בעל חוגה השולטת על האוזניות, סינון רעשים של עד 50 דציבל וזמן סוללה ארוך במיוחד של עד 43 שעות.

שעון ה-CMF Watch Pro 2

שעון ה-Watch Pro 2 מגיע בעיצוב עגול ומעודכן בהשוואה לשעון ה-Watch Pro המרובע הקודם של החברה, עם גוף עשוי אלומיניום הכולל מסך AMOLED בגודל 1.32 אינץ’, ברזולוציית 466×466 ובהירות מקסימלית של 620 ניט, עם כתר שעון המשמש לתפעול הפונצקיות השונות וחוגה מתחלפת המאפשרת להתאים את עיצוב השעון להעדפות המשתמש.

השעון מגיע עם עמידות למים ואבק בתקן IP68, כאשר הוא משתמש במערכת ההפעלה היעודית של CMF הכוללת מעל 100 תצוגות שעון שונות, אפשרות לבצע שיחות בחיבור לסלולר עם מיקרופון ורמקול מובנים, פיצ’רי בריאות שונים, בהם מעקב אחר דופק, שינה, רווית החמצן בדם ועוד, ומעקב אחר מעל 120 פעילויות ספורט שונות, בהן פעילויות חוץ עם תמיכה במעקב מיקום (GPS/GLONASS/Galileo/QZSS/Beidou).

מבחינת זמן השימוש, סוללת ה-305mAh המובנית תציע לפי החברה עד 11 ימים של שימוש רגיל או עד כ~46 ימים במצב חיסכון בסוללה.

שעון ה-CMF Watch Pro 2 (מקור CMF)
שעון ה-CMF Watch Pro 2 (מקור CMF)

אוזניות ה-CMF Buds Pro 2

אוזניות ה-Buds Pro 2 של CMF מחליפות את דגם ה-Buds Pro (סקירה) המקורי שלה. בעוד שעיצוב האוזניות נותר דומה לדור הקודם, מארז הנשיאה השתנה לעיצוב המרובע של דגם ה-CMF Buds, עם “חוגה” מובנית בחלקו החיצוני, המאפשרת לשלוט על עוצמת השמע של האוזניות, מצב סינון הרעשים ועוד.

האוזניות עצמן עברו שדרוג משמעותי עם מעבר לשימוש בדרייבר כפול (11 מ”מ באס + 6 מ”מ טוויטר) לקבלת איכות שמע משופרת, עם עמידה בתקן ה-Hi-Res Audio Wireless ושימוש בטכנולוגיית Dirac Opteo לשיפור איכות השמע, כאשר הן תומכות בנוסף בקודק ה-LDAC להעברת שמע אלחוטי באיכות גבוהה ומציעות סינון רעשים של עד 50 דציבל.

אוזניות ה-CMF Buds Pro 2 (מקור CMF)
אוזניות ה-CMF Buds Pro 2 (מקור CMF)

מבחינת זמן השימוש, האוזניות החדשות יציעו עד 11 שעות שימוש בטעינה אחת ועד 43 שעות שימוש בסה”כ עם מארז הטעינה והנשיאה שלהן ללא סינון רעשים פעיל, כאשר הפעלת סינון הרעשים מורידה את זמן השימוש לעד 6.5 ו-26 שעות בהתאמה.

האוזניות יתמכו בנוסף בטעינה מהירה המספקת עד 7 שעות שימוש (יחד עם המארז) בטעינה של 10 דקות בלבד.

זמינות ומחירים

שעון ה-CMF Watch Pro 2 ואוזניות ה-CMF Buds Pro 2 יהיו זמינים למכירה בחו”ל החל מה-12 ביולי במחיר של 69 ו-59 דולר (כ~254 ו~217 ש”ח) בהתאמה.

לישראל צפויים המוצרים החדשים להגיע ב-21.7, והם זמינים כבר עכשיו בהזמנה מוקדמת דרך היבואן “באג”:

  • אוזניות CMF Buds Pro 2 מוצעות במחיר של 329 ש”ח (299 ש”ח בהזמנה המוקדמת, עד 21.7)
  • שעון CMF Watch Pro 2 מוצע במחיר של 359 ש”ח (319 ש”ח בהזמנה המוקדמת, עד 21.7)


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים