טאיקה ואיטיטי מציג גרסה טלוויזיונית חדשה של “שודדי הזמן”

מתוך “שודדי הזמן” (באדיבות +Apple TV)

סרט הקאלט “שודדי הזמן” (Time Bandits) של טרי גיליאם משנת 1981 מקבל גרסה טלוויזיונית חדשה, מאת במאי סרטי “ת’ור” טאיקה ואיטיטי, ובכיכובה של ליסה קודרו (“חברים”), אשר תעלה באפל tv פלוס.

הסדרה בת 10 הפרקים תגולל את ההרפתקאות הקומיות של קבוצת גנבים אליה מצטרף חבר חדש – קווין, ילד חובב היסטוריה בן 11, שיסייע להם לקפץ בין חלל וזמן במטרה לשדוד אוצרות.

בהנהגתה של פנלופה (קודרו), הקבוצה תצא למסע אפי ותגלה עולמות שונים, בעוד כוחות מרושעים רודפים אחריהם ומאיימים על חייהם.

בעזרת הידע שלו בהיסטוריה, קווין ילמד את שאר החברים על המצבים השונים בהם יתקלו – ביניהם הקמת מעגל אבני סטונהנג’, הענקת הסוס הטרויאני בטרויה, עידן הקרח, תקופת הדינוזאורים, ימי הביניים ותנועת השחורים בהארלם של שנות ה-20.

שודדי הזמן, פוסטר (באדיבות +Apple TV)
שודדי הזמן, פוסטר (באדיבות +Apple TV)

הטריילר מציג לנו את קווין הצעיר, ילד חנון ודחוי שתמיד נבחר אחרון לקבוצת הכדורגל, אפילו אחרי ילד ששבר את ידו ורגלו. את זמנו הוא מעדיף להעביר במחשבות על העבר, מעסיק את עצמו בבניית דגמים של ויקינגים וגלדיאטורים.

כאשר הוא מגלה פתח בארון הבגדים שלו, קווין נשאב לאותו עולם שתמיד דמיין. כפי שמסתבר, חדרו של קווין הוא צוהר לזמן וחלל ודרכו יטיילו שודדי הזמן בין התקופות השונות.

מה שמתחיל כהרפתקה משעשעת בה מציג קווין לעשירי ההיסטוריה את סיפורו של ג’ף בזוס מאמזון, הופך מהר לסכנה של ממש כאשר קיסרים מפלצתיים יוצאים אחר החבורה במטרה להשיג את מפת הזמן שלהם – אשר תעניק להם כוח שאסור שיפול לידיים הלא נכונות.

את הסדרה יצר ואיטיטי יחד עם ג’מיין קלמנט, שותפו ליצירת “מה שקורה בצללים” (What We Do In The Shadows). השניים גם יככבו בסדרה, לצד שרלין יי (“הדייט שתקע אותי”), רייצ’ל האוס (“תיכון הלבבות השבורים”), ג’יימס דריידן (“שחקן מספר אחת”) ואימאן הדצ’יטי (“ת’ור: אהבה ורעם”).

צמד פרקי הפתיחה של “שודדי הזמן” יעלה באפל tv פלוס ב-24 ביולי, ולאחר מכן תשודר בשידור שבועי.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים