הכירו את חברי יחידת המתאבדים: חלק 4 – קפטן בומרנג, סליפנוט וקטאנה

מימין לשמאל: סליפנוט, קטאנה וקפטן בומרנג (תמונות באדיבות Warner Bros) מימין לשמאל: סליפנוט, קטאנה וקפטן בומרנג (תמונות באדיבות Warner Bros)

חלק מחברי יחידת המתאבדים מוכרים בזכות הכוחות או ההישגים שלהם. אחרים קיבלו כינוי שקשור לכלים בהם הם משתמשים. הכירו את קפטן בומרנג (Captain Boomerang), סליפנוט (Slipknot) וקטאנה (Katana).

קפטן בומרנג

קפטן בומרנג הוא אחד מהיריבים הותיקים ביותר של הברק (The Flash), והופיע לראשונה כיריב של האצן ב-1960. שמו האמיתי הוא ג’ורג’ “דיגר” הארקנס (George “Digger” Karkness), והוא בנם של חייל אמריקאי ואם אוסטרלית. מילדותו הוא חיבב בומרנגים, התמחה בלהכין אותם ולהטיל אותם, ואף הפך לפרזנטר של ליין צעצועי בומרנג, שם לראשונה אימץ את הכינוי. אם נדמה לכם ש”קפטן בומרנג” זה שם מטופש, קהל רוכשי הצעצועים חשב כך גם, והבוז שהארקנס זכה לו הוא מה שהוביל אותו לפשע, בסופו של דבר.

הארקנס מומחה בהכנה של בומרנגים, ויודע להכין גם גרסאות מיוחדות שלהם, כגון בומרנגים מתפוצצים, ובומרנגים שמשחררים מתוכם – הפתעה! – עוד בומרנגים. הוא חדל-אישים לא יציב ולא מהימן אפילו בסטנדרטים של המתאבדים, ולעתים מחבל בפעילות של הצוות בעצמו, ולא תמיד אפילו בכוונה.

את קפטן בומרנג ישחק בסרט ג’יי קורטני (Jai Courtney) מ”שליחות קטלנית: ג’נסיס” והסדרה “ספרטקוס”.

סליפנוט

יש משהו קר ואכזרי במיוחד בנבל שהכינוי שלו הוא “לולאת חנק”. זה לא מפתיע, עם כך, שכריסטופר וייס (Christopher Weiss), המכונה סליפנוט (לולאת חנק), הוא אדם קר ואכזרי במיוחד.

וייס הוא כימאי מוכשר, שפיתח חומר מיוחד בו הוא מושח חבלים, מה שעושה אותם כמעט ובלי ניתנים להשמדה. הוא משתמש בהם כדי לתפוס ולעתים אף לתלות את המטרות שלו. תחילה הוא היה יריב של פיירסטורם (Firestorm), אך בהמשך הפך למתנקש מוכשר במיוחד. מעבר לשימושים רבים ומגוונים שהוא מוצא לחבלים שלו, סליפנוט ניחן גם באופי ובכישורים של רוצח שכיר, והוא חבר יעיל מאד ביחידת המתאבדים.

את סליפנוט ישחק אדם ביץ’ (Adam Beach) מ”גיבורי הדגל” ו”לחישות מלחמה”.

קטאנה

קטאנה היא חברה חריגה ביחידת המתאבדים, שכן תמיד היא נתפסה כגיבורה, ואף פעם לא אחת מהנבלים. שמה האמיתי הוא טאטסו ימאשירו (Tatsu Yamashiro), אישה יפנית צעירה שידעה בחייה צער רב. בעלה וילדיה נרצחו על ידי גיסה הקנאי שחשק בה, והיא הביסה אותו ולקחה ממנו את חרבו – חרב סמוראים (קטאנה) השואבת את נשמות קורבנותיה.

היא הייתה כבר לוחמת מוכשרת באומנויות לחימה, אך המשיכה ללמוד את הבושידו – דרך הסמוראי, לאחר מכן. היא הגיעה לארצות הברית והייתה חברה ב”אווטסיידרס” (Outsiders), ארגון שבאטמן הקים, והיא נלחמה לצידו יותר מפעם אחת. הייתה זו שבועת-כבוד שכבלה אותה לסייע ליחידת המתאבדים במשימה אחת בלבד. מה מוביל אותה להצטרף ליחידה בסרט? עדיין לא ידוע.

את קטאנה תשחק קארן פוקוהארה (Karen Fukuhara), שזו תהייה הופעתה הראשונה על המסך.

קראו על החברים האחרים ביחידה:

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים