-פרסומת-

רשמי: ZTE תשיק במהלך השנה שעון חכם המריץ Android Wear

| יום רביעי, 11 בינואר 2017, 17:23 | מחשוב לביש
ZTE (צילום: גאדג'טי)

צילום: גאדג'טי

ענקית הטלקום והמובייל הסינית, ZTE, תציג במהלך השנה הקלנדרית הנוכחית שעון חכם חדש שירוץ על גבי פלטפורמת מוצרי המחשוב הלביש מבית גוגל Android Wear, כך על פי דברי מנכ”ל נציגות ZTE בארצות הברית, ליזין צ’אנג (Lixin Cheng). את ההודעה, שמהווה לתמיכה משמעותית מבית אחת מיצרניות הטכנולוגיה הבולטות ביותר בעולם במערכת ההפעלה של גוגל עבור שעונים חכמים בפרט ובעולם המחשוב הלביש בכלל, מסר צ’אנג במסגרת ראיון.

השעון החכם עליו עובדת היצרנית הסינית יהווה למכשיר עצמאי לחלוטין, שכן הוא ישלב תמיכה בקישוריות רשת הדור הרביעי 4G LTE, זאת נוסף על התמיכה הברורה ב-WiFi ובלוטות’. כמו כן, ניתן להעריך כי השעון ירוץ על גבי הגרסה החדשה ביותר של מערכת ההפעלה, היא Android Wear 2.0.

בזמן ש-ZTE מאשרת כי היא מתכוונת להשיק שעון חכם המריץ Android Wear, מרבית מענקיות הטכנולוגיה והמובייל כבר הספיקו להשיק דור אחד או שניים של שעונים מן הסוג הזה.

שעוני Android Wear

תמונה: Google

אף שצ’אנג לא מסר פרטים נוספים אודות השעון, ציין זה כי הסיבה ש-ZTE בחרה להמתין עם מהלך שכזה מכיוון שעד עתה סבלו אותם שעונים מחבלי לידה רבים, בראשם חיי סוללה לקויים ביותר. ואילו כעת, מסר המנכ”ל, כי החברה הצליחה להתגבר על קשיים אלו ובהתאם לכך תגיע תגובתה בנושא.

מועד ההכרזה המדוייק לשעון ה-Android Wear של ZTE אינו ידוע בשלב זה.

מקורות
CNET
חדש! מעתה ניתן לקבל עדכונים על כתבות בנושאים שמעניינים אתכם דרך פייסבוק מסנג'ר. נסו בעצמכם:
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
אלי כהן
עורך מדור סלולר
eli@gadgety.co.il
מהנדס מערכת בחברת מוטורולה סולושנס האחראי על אינטגרציה והובלה של פרוייקטים בשוק הישראלי. יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, כתב ועורך ראשי לשעבר באתרי טכנולוגיה ומולטימדיה.
סלולרי: Apple iPhone 6S | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות