מכשירי Nokia 8 (צילום: אוהד צדוק, גאדג'טי)

מכשירי Nokia 8 (צילום: אוהד צדוק, גאדג'טי)

נוקיה תקיים אירוע הכרזה ב-19 באוקטובר, תציג סמארטפון חדש

| יום רביעי, 18 באוקטובר 2017, 14:08 | סלולר

יצרנית הסמארטפונים הפינית הצעירה, HMD Global, שאוחזת בידה ברישיון הנחשק לשימוש בשם המותג המסחרי של ענקית הסלולר המיתולוגית נוקיה, שולחת הזמנות לקראת אירוע הכרזה אותו תערוך בסין מחר, 19 באוקטובר, יום חמישי, ובמרכזו היא עשויה להציג סמארטפון חדש למותג נוקיה.

בהזמנתה של היצרנית לאירוע ההכרזה זו לא ציינה או רמזה מה היא מתכננת להציג באופן רשמי, מה שכמובן משאיר מקום רב להשערות, הערכות ושמועות. ראשית, במהלך החודשים האחרונים זכינו לשמוע מגוון דיווחים ושמועות אודות מכשיר שוק נמוך חדש אותו מתכננת החברה להציג שיקרא בשם Nokia 2, כך שבהחלט ייתכן שזה יהפוך לרשמי באירוע הקרוב.

על פי הערכות אחרות שנובעות מתמונת טיזר (מצורפת מתחת לפסקה זו) שמוצגת בחנות הרשמית של נוקיה בפלטפורמת T-Mall הסינית, נמסר כי HMD עשויה לחשוף במעמד האירוע דגם חדש שיענה לשם Nokia 7. על פי אותן הערכות, האותיות "qi" שמופיעות בתמונה מפורשות בסין כספרה "7" ובהתאם לכך ההערכה היא שהמכשיר שיוצג יהיה הנוקיה 7. מכשיר זה, כפי שנראה, יפנה לשוק הבינוני-גבוה וימקם עצמו בין מכשיר הביניים נוקיה 6 למכשיר הדגל הנוכחי נוקיה 8.

הספרה "2" המופיעה על גבי הסמארטפון עצמו בטיזר ככל הנראה מתייחסת לפונקציית ה-Bothie הזמינה במכשיר ה-Nokia 8 ומציעה אפשרות לצלם תמונה ממצלמת הסלפי וכן מהמצלמה הראשית לשם יצירת תמונה משולבת.

סמארטפון נוסף העשוי להפוך לרשמי במעמד האירוע הקרוב הוא ה-Nokia 9. על המכשיר הנ"ל זכינו לשמוע מספר פעמים במהלך השבועות האחרונים, כאשר רק לאחרונה נחשפו תמונות ההדמייה הראשונות המתיימרות להציג את קווי העיצוב שלו במלואם. עם זאת, אנו מעריכים כי את הכרזתו תבחר היצרנית לבצע באירוע המביא עימו מעט יותר באזז, שכן עם הנוקיה 9 מתכננת היצרנית להתמודד אל מול מכשירי הפרימיום Galaxy Note 8, LG V30, Huawei Mate 10 Pro ונוספים – כך שהיא בהחלט תזדקק לכל הבאזז אותו היא תוכל להשיג.

מקורות
GSM Arena
Giz China
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות