טיזר ראשון לעונה 2 של לוק קייג' בנטפליקס

נטפליקס (Netflix) שחררה טיזר ראשון לעונה 2 של לוק קייג' (Luke Cage), הסדרה על גיבור העל של שכונת הארלם בניו יורק. קייג' הופיע לראשונה כדמות משנה בעונה הראשונה של "ג'סיקה ג'ונס" (Jessica Jones), שעונתה השניה תעלה לנטפליקס ביום חמישי הקרוב, ולאחר מכן קיבל גם סדרה משלו. זו תהייה הופעתו הרביעית של קייג', אחרי שהופיע גם במיני-סדרת "המגנים" (The Defenders), בה הוא פעל לצד ג'סיקה ג'ונס, דרדוויל ואיירון פיסט – גיבורי מארוול (Marvel) השונים של נטפליקס.

בעונה הראשונה של "לוק קייג'", לוק ביסס את עצמו כגיבור הסימבולי של הארלם, שכונה עם קשר היסטורי עמוק לקהילה האפרו-אמריקאית של ניו יורק. בטיזר הקצר לוק מזכיר לנו שאי אפשר לשרוף אותו, אי אפשר לפוצץ אותו, ואי אפשר לשבור אותו. הוא אומר את זה ישר לתוך המצלמה, כנראה כמסר לנבלים החדשים של העונה השנייה.

ל"לוק קייג'", כסדרה, יש גוון פוליטי חזק – בתקופה בה מדברים רבות על אלימות משטרתית קטלנית נגד גברים אפרו-אמריקאים, גיבור שחור שחסין לכדורים מרגיש סימבולי מתמיד. לכן, במקום התלבושת הצהובה המסורתית של קייג' מהקומיקס, לא מפתיע שהתלבושת שלו היא קפוצ'ון – פריט לבוש שמשוייך לעתים קרובות מאוד לנוער לטיני ואפרו-אמריקאי.

העונה השנייה תעלה לנטפליקס במלואה ב-22 ביוני הקרוב. לא נחשפו עליה עוד פרטים – מי יהיו הנבלים? האם היא תושפע מעלילת "הפנתר השחור" (Black Panther), שעוסק בנושאים דומים ברמה יותר גלובאלית? נטפליקס תספק לנו תשובות בקרוב, אבל תשומת הלב העיקרית כרגע מופנית לעונה השניה של "ג'סיקה ג'ונס", שעולה לנטפליקס בסוף השבוע הקרוב.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות