הג'וקר מתוך "יחידת המתאבדים" (תמונות באדיבות Warner Bros)

הג'וקר מתוך "יחידת המתאבדים" (תמונות באדיבות Warner Bros)

סרט לג'וקר של ג'ארד לטו נמצא בשלבי הפקה מוקדמים

מירוץ הג'וקרים החל – חברת האחים וורנר (Warner Bros) הכריזה על תכנית להפיק סרט שיתמקד בג'וקר, הנבל של באטמן. ההכרזה אולי תשמע לכם מוכרת, מכיוון שרק לפני כתשעה חודשים הייתה הכרזה כזו בדיוק. אי שם בסוף 2017 הוכרז שמרטין סקורסזה (Martin Scorcese) יפיק ובמאי סרטי "בדרך לחתונה" טוד פיליפס (Todd Phillips) יביים סרט מקור על הג'וקר. הסרט המדובר ההוא עדיין בהפקה, אבל ההכרזה החדשה הזאת היא למעשה על סרט אחר לגמרי.

הסרט החדש יתמקד בג'וקר אותו שיחק ג'ארד לטו (Jared Leto), כפי שהופיע ב"יחידת המתאבדים" (Suicide Squad). לא ידוע דבר על הסרט, מלבד זה שלטו יפיק אותו וישחק בתפקיד הראשי. זה יהיה צעד נוסף להרחבת יקום קולנועי סביב "יחידת המתאבדים", לצד סרט "ציפורי טרף" (Birds of Prey), בו תופיע מרגו רובי (Margot Robbie) שוב בתור הארלי קווין.

אז איך יתקשר לזה סרט הג'וקר של פיליפס וסקורסזה? בקצרה – הוא לא. מדובר בחלק מהתכנית של וורנר לפרק את היקום הקולנועי, ולעשות סרטים שקשורים זה לזה בצורה חלקית, כמו "יחידת המתאבדים" ו"ליגת הצדק", לצד סרטים נפרדים שלא קשורים זה לזה בכלל, כמו הג'וקר המדובר. זה עשוי להרגיש מבלבל כרגע, אבל סביר להניח שבטון ובעלילה הסרטים יהיו כל כך שונים, שנוכל בקלות רבה להפריד בין הג'וקרים ובין מה שיש להם להציע.

מקורות
Variety
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות