בת'סדה: Wolfenstein 3 כבר נמצא בתכנון, Dishonored יכול לחזור בעתיד

| יום ראשון, 16 בספטמבר 2018, 12:01 | משחקים

נראה שסדרת משחקי Wolfenstein, שהיתה מוכרת בישראל עוד משנות ה-90 בשם "הטירה הנאצית", חזרה למרכז ההתרחשות של תעשיית הגיימינג, ואינה מתכוונת לסור ממנו. לאחר שני משחקים עדכניים בסדרה, The New Order ו-The New Colossus, שהתהדרו גם בכמה חבילות הרחבה, נמסר כעת כי משחק שלישי באורך מלא נמצא כבר בתכנון. הסדרה עושה כעת הפסקה קצרה מהעלילה הראשית, אולם החברה תחזור לפתח את המשחק הגדול הבא לאחר מכן.

בהתחשב בכך שכבר ישנם שני פרויקטים של "הטירה הנאצית" בפיתוח, נראה כי קשה לעמוד בקצב של בת'סדה, שמחזיקה בזכויות על מותג Wolfenstein. החברה עובדת כבר על  Wolfenstein: Youngblood, ועל פרויקט המציאות המדומה Wolfenstein: Cyberpilot, והובהר כי המשחק הגדול הבא בסדרה הוא כותר חדש ונפרד לחלוטין משני אלו. את הדברים מסר פיט היינס (Pete Hines), בכיר בחברת בת'סדה.

היינס גם הביע מסר מרגיע למעריצי Dishonored. חברת Arkane המפתחת את סדרת משחקי ההתגנבות האלימים, הודיעה כי Dishonored יוצא ל"תקופת מנוחה". כעת היינס מפציר במעריצים שלא לפרש את ההצהרה הזו בצורה לא נכונה: "ל-Arkane יש שני אולפני פיתוח", אמר היינס. "זה לא שונה מטום הווארד [בכיר נוסף בבת'סדה] שאומר כי הוא הולך לסיים את Fallout 76 ואת Starfield לפני שיחזור ל-The Elder Scrolls VI", הוסיף. למעשה, ייתכן כי Arkane אכן תחזור ל-Dishonored אחרי שתסיים כמה פרויקטים שנמצאים בפיתוח.

נראה כי בת'סדה משרטטת את המסלול לשנים הקרובות: אחרי Fallout 76 שאמור להגיע באוקטובר, יגיעו כותרי Wolfenstein חדשים ב-2019 לצד Rage 2. באופק נמצאים משחקים שכבר נחשפו כמו Starfield והמשחק הבא בסדרת The Elder Scrolls, ומתישהו נראה המשך נוסף ל-Wolfenstein ואולי גם ל-Dishonored.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות