שלט Samsung Galaxy

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

מנכ”ל סמסונג: סדרת ה-Galaxy S10 תגיע עם שינוי משמעותי במיוחד

גל הדיווחים על סדרת ה-Galaxy S10 ממשיך, והפעם מצד סמסונג. לאחרונה התראיין מנכ”ל סמסונג, די.ג’יי. קו (DJ Koh) לתקשורת הסינית, אז ציין כי סדרת ה-Galaxy S10 תגיע עם שינוי משמעותי בגזרת העיצוב, אם כי אנחנו יכולים לשער שהדבר מכוון לגזרות נוספות.

דיווחים הסובבים שינויים בגזרת העיצוב ראינו כבר בחודש אוגוסט האחרון, כאשר המדליף המוכר Ice Universe טען כי הסדרה החדשה תביא עמה שינוי משמעותי בגזרת העיצוב. מעבר לכך, המדליף טען כי סמסונג תשים סוף לטרנד המגרעות שפתחה אפל, ועל ידי כך רמז לנו שייתכן כי סמסונג תבחר להשתמש במסך נטול שוליים אמיתי כפי שראינו בסדרת ה-Vivo NEX.

ירידה נוספת לפרטים הקטנים מגלה שסמסונג עתידה להשיק את סדרת ה-Galaxy S10 במגוון צבעים רחב, אשר יכלול את הצבעים כסף, שחור, לבן, ורוד וירוק. החזרה לצבע הירוק מצד סמסונג, מתבצעת לאחר שנטשה אותו עם השקת ה-Galaxy S6 Edge. מעבר לפרטים המוזכרים, סדרת הגלקסי החדשה ידועה גם בזכות מה שקורה מתחת למכסה המנוע.

שמועות קודמות גורסות כי הסדרה תציע סורק טביעות אצבע מתחת למסך בכל שלושת הדגמים, בשעה שזוג דגמי הפרמיום יגיעו עם סורקי טביעות אצבע מבית קוואלקום ומסדרת UltraSonic, כאשר הדגם הבסיסי יציע סורק טביעות אצבע אופטי תוצרת בית. ההבדל המוצג בין השניים הוא היכולת לקלוט תמונה תלת ממדית של תבנית האצבע מצד סדרת ה-UltraSonic, בעוד שהסורק האופטי מבית סמסונג עתיד לקלוט תמונה דו-ממדית בלבד.

על סדרת ה-Galaxy S10 העדכנית תכריז סמסונג במחצית הראשונה של שנת 2019.

מקורות
AndroidHeadlines
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות