חברת EA מבטלת את משחק מלחמת הכוכבים הגדול שלה

| יום ראשון, 20 בינואר 2019, 15:03 | משחקים

מעריצי "מלחמת הכוכבים" חשו הפרעה גדולה בכוח כעת כשהתברר כי EA ביטלה את פרויקט "מלחמת הכוכבים" המצופה שלה. המשחק, שהיה בפיתוח בדרך זו או אחרת כבר שש שנים, היה אמור להכניס את השחקנים להרפתקה גדולה בייקום "מלחמת הכוכבים" עם סיפור חדש לשחקן יחיד וגרפיקה מרהיבה, במסגרת העסקה שחתמה EA עם דיסני לפיתוח בלעדי של משחקי "מלחמת הכוכבים".

המשחק היה ידוע בשם-הקוד "Ragtag" והחל את דרכו ב-2013 ב-Visceral Games. הכותר הפך לאחד הפרויקטים המצופים של החברה. המשחק תוכנן בתחילה כהרפתקה בסגנון Uncharted בהנחיית איימי הנינג (Amy Hennig) שעבדה על משחקי Uncharted בחברת Naughty Dog לפני כן.

בשנת 2017 סגרה EA את Visceral Games. פיתוח המשחק עבר לצוות פנימי של EA בעיר ונקובר, שם המשחק קיבל כמה שינויים. הפרויקט הפך למשחק בעולם פתוח בו אנו משחקים צייד ראשים' המגיע לעולמות שונים ומקבל משימות מגופים וארגונים מוכרים בייקום "מלחמת הכוכבים". כעת, גם הפרויקט הזה בוטל.

גרסה מוקדמת של הפרויקט טרם בוטל

לפי Kotaku, פרויקט נוסף של "מלחמת הכוכבים" נמצא בפיתוח באותו מקום, בקנה מידה קטן יותר, ויכול להגיע לחנויות בשנה הבאה. EA מסרה כי התכנים שפותחו עבור המשחק שבוטל יעברו לפרויקטים אחרים של "מלחמת הכוכבים", כך שייתכן שחלקים מהמשחק הגנוז עוד יגיעו לצרכנים בדרך זו או אחרת בעתיד.

מלבד זאת, Respawn (שכעת נמצאים בבעלות EA) עובדים גם הם על פרויקט "מלחמת הכוכבים" עבור החברה ששמו Star Wars Jedi: Fallen Order. המשחק יציג סיפור לשחקן יחיד, במהלך תקופה בה נזירי הג’דיי ניצודו ברחבי הגלקסיה. הסיפור ימשיך זמן קצר אחרי Revenge of the Sith, הפרק השלישי בסדרת הסרטים, ובמסגרת זו ניכנס לנעליו של ג’דיי מתלמד שהצליח לשרוד ונכיר את סיפורו. המשחק נועד להגיע בתקופת החגים עוד השנה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות