הכירו את +Apple News: שירות המגזינים הדיגיטליים של אפל

חברת אפל (Apple) הציגה היום (ב’, 25.3) אוסף שירותים רחב הכולל את ה-Apple TV+, Apple Arcade ו-Apple Card כשבנוסף אליהם הציגה החברה גם את +Apple News, שירות המגזינים הדיגיטליים החדש של החברה שיאפשר קריאה של יותר מ-300 מגזינים שונים בכלל מכשירי אפל במחיר של 9.99 דולר בחודש.

השירות החדש של אפל יגיע כחלק מאפליקציית ה-Apple News של החברה וירכז את כלל המגזינים והעיתונים עליהם מנוי הלקוח כיום למקום אחד עם תשלום אחד, כשהוא כולל מגזינים דוגמת ה-Vogue, National Geographic Magazine, People, ELLE, The Wall Street Journal ו-Los Angeles Times.

שירות +Apple News עשוי לעשות לתחום העיתונים והמגזינים את מה שעשו חברות נטפליקס וספוטיפיי לתחומי הוידאו והמוזיקה, ולאחד את כלל התכנים תחת קורת גג אחת עם תשלום אחיד וממשק נוח לשימוש תמורת מחיר נמוך והרבה יותר תכנים ממה שניתן לקבל כיום.

שירות +Apple News (מקור אפל)
שירות +Apple News (מקור אפל)

השירות החדש יהיה זמין בשלב הראשון בארה”ב וקנדה בתשלום חודשי של 9.99 דולר, כשאפל תציע חודש ראשון בחינם ובנוסף תאפשר לעד 6 מנויים באותה משפחה לחלוק בחשבון ולאפשר לכל משתמש ניהול עצמאי של מועדפים והתאמות דרך מנגנון Family Sharing הזמין במכשירי iOS. השירות צפוי להתרחב לאוסטרליה ואנגליה בסתיו הקרוב ולאחר מכן לאירופה.

על מנת להשתמש ב-+Apple News יהיה צורך לעדכן את מכשירי ה-iOS הניידים לגרסה 12.2 ומעלה ואת מחשבי המק ל-macOS לגרסה 10.14.4 ומעלה.

שירות המגזינים החדש מצטרף לשירותי הוידאו, המשחקים ואמצעי התשלום החדש של אפל, כשהאוסף כולו מגדיל את השליטה של החברה בפעילויות המשתמש ונועד להגדיל את ההכנסה של החברה על חשבון שירותים מתחרים, כשהיא מתבססת על יתרון שילוב השירות במוצרים הקיימים של החברה בצורה טובה יותר מהמתחרים.

השוואת מפרטים