טכנולוגיית Super Charge Turbo (מקור שיאומי)

טכנולוגיית Super Charge Turbo (מקור שיאומי)

שיאומי מדגימה את Super Charge Turbo – טעינה מהירה במיוחד בהספק של 100W

חברת שיאומי (Xiaomi) הדגימה בסרטון שהועלה לרשת טכנולוגיית טעינה חדשה בשם Super Charge Turbo עם הספק גבוהה במיוחד של 100W, המסוגלת להטעין סוללת 4000mAh בזמן זעום של 17 דקות בלבד מ-0% לטעינה מלאה לגמרי.

Lu Weibing, מנהל בתת המותג Redmi של שיאומי העלה סרטון לרשת החברתית הסינית Weibo בו הוא מציג את טכנולוגיית ה-Super Charge Turbo של שיאומי בהספק של 100W כשהוא משווה אותה לטכנולוגיית ה-SuperVOOC של Oppo עם הספק של 50W “בלבד”.

בסרטון מכשיר ההדגמה מגיע עם סוללה בנפח של 4000mAh כשהוא מגיע לטעינה מלאה תוך 17 דקות בלבד, זאת בהשוואה למכשיר ה-OPPO שמגיע עם סוללה קטנה יותר בנפח 3700mAh ומגיע באותו זמן לטעינה של 65%.

מהירות הטעינה היא אחד הגורמים החשובים ביותר בטכנולוגיות השונות במכשירים של היום. בעוד שסוללות המכשיר גדלות עם הזמן כך גם זמן הטעינה הדרוש להם, כיום אפשר למצוא את ה-Quick Charge 5.0 של קוואלקום בהספק של 32W, ה-Warp Charge 30 של OnePlus בהספק של 30W ו-SuperCharge של וואווי בהספק של 40W, כשכולן מציגות ביצועים מרשימים אך לא באותה הרמה כמו הטכנולוגיה החדש של שיאומי בהספק של 100W.

עדיין לא ברור מתי הטכנולוגיה תהיה זמינה במכשירים של שיאומי אך ניתן להניח לאור זהות המפרסם כי היא תגיע גם למכשירי ה-Redmi של החברה ולא תהיה בלעדית למותג ה-Mi.

מקורות
XDA
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות