שלט אינטל

צילום: אוהד צדוק, גאדג'טי

עדכון: אינטל לא צפויה להעביר חלק מייצור מעבדי ה-14nm לסמסונג

| יום חמישי, 20 ביוני 2019, 12:30 | חומרה, מחשבים

בניגוד למידע הקודם שהצביע על כך שאינטל תעביר חלק מייצור המעבדים של החברה לבית היציקה של סמסונג על מנת להתמודד עם בעיות הייצור של החברה במעבדי 14nm, דיווח חדש של אתר Hothardware סותר את המידע ומצביע על כך שסמסונג לא תייצר מעבדים בעבור אינטל.

הדיווח החדש של Hothardware מגיע על סמך מקור המקורב לנושא, שמסר כי סמסונג לא תייצר מעבדים משום סוג בעבור אינטל, אם כי הדגש הוא על ייצור המעבדים בלבד נכון להרגע. ייתכן ואכן קיימת עסקת ייצור בין שתי החברות שתעביר חלק מייצור השבבים מאינטל לסמסונג בדומה לנעשה כבר היום מול TSMC, אך נכון לרגע זה אין אימות נושא מצד אינטל או סמסונג.

בעוד שהדיווח הקודם הסתמך על אתר החדשות הקוריאני Sedialy תאם לדיווח נוסף על העברת ייצור חלקית ל-TSMC ונשמע הגיוני לאור הקשיים של אינטל בייצור שבבי 14nm, כפי שקורה בלא מעט מקרים בהם אין מידע רשמי יתכנו טעויות כמו במקרה זה.

הדבר היחיד שנותר לחכות לו היא הכרזה רשמית של אינטל או סמסונג על שיתוף פעולה כזה או אחר בין שתי החברות בתחום ייצור השבבים, מאחר והמידע החדש של Hothardware לא שלל שיתוף פעולה אפשרי בין החברות, אלא רק את נושא ייצור המעבדים.

מקורות
hothardware
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות