נטפליקס בטלוויזיה

Photo by freestocks.org on Unsplash

נטפליקס משיקה יכולות בקרת הורים חדשות

| יום שלישי, 7 באפריל 2020, 20:00 | בידור ופנאי

חברות נטפליקס משיקה היום (ג', 7.4) יכולות בקרת הורים חדשות ומוסיפה מגוון בקרות כולל קוד אישי לפרופיל ההורה, אפשרות לסווג כותרים לפי גיל והסרת כותרים מפרופיל הילדים. הרחבת יכולות בקרת ההורים מגיעה על רקע כניסתו של וירוס הקורונה לחיינו, זה הוביל רבים סביב העולם להיכנס לבידוד או סגר בביתם, יחד עם הילדים, ובעת זו הילדים נמצאים מול המסך יותר מאי פעם. לפי נטפליקס, השקת היכולות החדשות נועדו להקל על משפחות עם ילדים בתקופה זו ולאפשר בקרת תכנים מותאמת אישית בהתאם להעדפות ההורים.

יכולות בקרת ההורים החדשות יהיו נגישות לכולם דרך חשבון נטפליקס בסמארטפון או במחשב, שם תוכלו להגדיר קוד נעילה לחשבון ספציפי, וכך תוכלו למנוע מהילדים להיכנס לחשבון ההורים. סינון תכנים אפשרי כעת גם לפי גילאים, כך שתוכלו לבחור להנגיש לילדים רק את ההכותרים שקיבלו דירוג מתאים (לפי המדינה בה מופיע התוכן). סינון של תכנים ספציפיים מחשבונם של הילדים יתאפשר גם כן – אם לא אהבתם סדרה ספציפית שהילדים רואים, תוכלו להסיר את הגישה שלהם אליה.

נטפליקס הוסיפה גם ממשק המאפשר בחינה של כל הגדרות בקרת ההורים במקום אחד, דרכו תוכלו לראות את היסטוריית הצפייה של הילדים. בנוסף, תוכלו לבטל את הניגון האוטומטי של הפרק הבא בחשבון שלהם.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות