פרטנר מצמצמת פערים במספר מנויי שירות הטלוויזיה

פרטנר tv (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) פרטנר tv (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

חברת פרטנר פירסמה היום (ד”, 27.5) את תוצאותיה הכספיות עבור הרבעון שהסתיים ב-31 במרץ, 2020, ודיווחה על גידול בשורת הרווח, כשלצד זאת ממשיך שירות הטלוויזיה פרטנר TV לצמצם את הפערים מול השירות המתחרה של סלקום.

סך הכנסותיה של החברה ברבעון הראשון עמדו על 807 מיליון ש”ח, עליה של 2% משנה לשנה, כאשר בשורת הרווח רושמת פרטנר 10 מיליון שקלים, זאת בהשוואה לרווח של 2 מיליון ש”ח בלבד ברבעון המקביל אשתקד. מספר מנויי הסלולר בתום הרבעון עמד על 2.676 מיליון, נתון המשקף עליה של כ-14 אלף מנויי Post Paid וכ-5,000 מנויי Pre Paid, כאשר ההכנסה החודשית הממוצעת ממנוי הסתכמה ב-55 ש”ח, עליה של 2 שקלים בהשוואה לנתוני הרבעון הקודם (Q4/2019).

מספר מנויי הטלוויזיה ממשיך לצמוח

את הרבעון הראשון של השנה סיים שירות הטלוויזיה של פרטנר עם 200 אלף מנויים, עליה של כ-6.5% בהשוואה לרבעון הקודם (Q4/19), כאשר החברה מדווחת כי נכון למועד פרסום הדוחות הכספיים (27.5), עמד נתון זה על 210 אלף מנויים.

שירות הטלוויזיה של פרטנר הציג צמיחה מהירה במספר המנויים מאז הושק לפני כשלוש שנים, תוך שפרטנר TV צימצמה באופן משמעותי את הפער מול המתחרה סלקום TV. עם 200 אלף מנויים בסוף הרבעון הראשון של השנה, עומד פער זה על פחות מ-50 אלף מנויים בין שני השירותים, זאת לאחר שינוי שיטת הספירה של המנויים מצידה של סלקום, שהוביל לירידה בכמות עם הצגת הנתונים האחרונים של השירות.

לפניכם גרף המתאר את שינוי מספר המנויים בשני השירותים:

העליה המתמדת במספר המנויים ככל הנראה נובעת מהתמחור הנמוך בו מציעה פרטנר את חבילת ההתקשרות שלה לשירות הטלוויזיה, זה עומד על 69 ש”ח בחודש, כאשר לאחרונה השיקה החברה תכנית נוספת, בעלות של 99 ש”ח, הכוללת בתוכה גם חבילת התקשרות עם שירות נטפליקס כחלק מהחבילה הכוללת.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים