סמסונג משיקה חיישני צילום חדשים שמגיעים עד לרזולוציית 108 מגה-פיקסל

משפחת חיישני ה-0.7μm (מקור סמסונג)

חברת סמסונג (Samsung) הכריזה על הרחבת סדרת חיישני הצילום ISOCELL בגודל 0.7μm (מיקרו-מטר), עם השקה של 4 חיישני צילום חדשים הכוללים את ה-ISOCELL HM2 ברזולוציית 108 מגה-פיקסל, ISOCELL GW3 ברזולוציית 64 מגה-פיקסל, ISOCELL GM5 ברזולוציית 48 מגה-פיקסל ו-ISOCELL JD1 ברזולוציית 32 מגה פיקסל שישתמשו בטכנולוגיית ה-ISOCELL 2.0 המשופרת של החברה.

ארבעת דגמי חיישני הצילום החדשים מצטרפים לדגם ה-ISOCELL Slim GH1 שהיה חיישן ה-0.7μm הראשון של החברה. בהם חיישן ה-ISOCELL HM2, חיישן ה-108 מגה-פיקסל השלישי של סמסונג בנוסף ל-HMX ו-HM1, המגיע במבנה קטן יותר ב-15% לעומת ה-HM1, בגודל 0.8μm, מה שמקטין את הגודל הפיזי ב-10% נוספים. החיישן החדש ישתמש בטכנולוגיית הנונה-סל (Nonacell), המשלבת 9 פיקסלים ל-1 ו-Super PD לפוקוס אוטומטי משופר.

חיישן ה-ISOCELL GW3 החדש ברזולוציית 64 מגה-פיקסל ישתמש בטכנולוגיית הטטרהסל (Tetracell), הממזגת בין 4 פיקסלים שכנים ל-1, לקבלת רגישות גבוהה יותר בתאורה נמוכה. הוא יציע בנוסף מייצב תמונה אלקטרוני EIS (ר”ת electronic image stabilization) מבוסס ג’ירוסקופ (Gyroscope) לצילום יציב ו-Smart-ISO להגדרה אוטומטית של ISO הצילום לאיכות תמונה טובה יותר.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

דגמי חיישני ה-0.7μm (מקור סמסונג)

חיישן ה-ISOCELL GM5 ברזולוציית 48 מגה-פיקסל מיועד לצילום אולטרה רחב או צילום טלסקופי לזום של עד פי 5, עם יכולת צילום Full HD מהיר ב-480FPS, כאשר הוא משלב לראשונה בעבור חיישני ה-ISOCELL של סמסונג את טכנולוגיית ה-staggered-HDR, טכנולוגיית HDR משופרת לקבלת צילומים איכותיים יותר.

לבסוף, חיישן ה-ISOCELL JD1 ברזולוציית 32 מגה-פיקסל מגיע כחיישן הקטן ביותר בתעשיה לקטגוריה שלו, כפתרון יעודי לתחום מצלמות הסלפי הקדמיות, כאשר בדומה ל-GM5, הוא ישלב את טכנולוגיית ה-staggered-HDR.

טכנולוגיית ה-ISOCELL 2.0 (מקור סמסונג)

בעוד שחיישן ה-GM5 נמצא עדיין בבדיקות לפני ייצור המוני, חיישני ה-HM2, GW3 ו-JD1 נמצאים כבר היום בייצור המוני, כאשר לא ידוע באילו מכשירים הם ישולבו נכון לרגע זה.

עם משפחת חיישני צילום שכוללת לא פחות מ-5 חיישני 0.7μm, סמסונג תוכל להציע חיישן יעודי לכל צרכי יצרניות הסלולר, ממצלמות סלפי באיכות גבוהה ועד מצלמות +100 מגה-פיקסל.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים