הוכרז: Apple One – באנדל לשירותי אפל במחיר מוזל

באנדל Apple One (מקור אפל)

בנוסף לצמד שעוני ה-Apple Watch ודגמי ה-iPad החדשים, חברת אפל (Apple) הכריזה אמש (ג’, 15.09) על שירות ה-Apple One, באנדל השירותים החדש של החברה המאחד בין שלל שירותי אפל השונים לחבילה אחת מוזלת המיועדת למשתמשים בודדים או משפחות של עד 6 משתמשים, אשר מגיע במחיר של החל מ-14.95 דולר בחודש.

חבילת ה-Apple One החדשה מאחדת למעשה את כלל שירותי אפל השונים עם תג מחיר משופר ותחרותי במיוחד, כאשר אפשר למצוא בחבילה את שירות המוזיקה Apple Music, שירות הסטרימינג +Apple TV, שירות המשחקים Apple Arcade, שירות העיתונים +Apple News, אחסון ה-iCloud הוותיק ובנוסף גם את שירות הספורט החדש של החברה.

שירות הספורט +Apple Fitness מגיע כשירות החדש ביותר של אפל, שנועד לעבוד עם שעוני ה-Apple Watch של החברה. הוא מציע למשתמשים תוכניות אימון ותרגילים אותם ניתן לראות על מכשירי ה-iPhone, iPad או Apple TV, כשהם יהיו מסונכרנים ישירות מול שעון ה-Apple Watch. ניתן יהיה למצוא בשירות החדש מגוון תרגילי ואימוני כושר הכוללים יוגה, ריקוד, אימוני ליבה (Core) ועוד.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

שירות הספורט +Apple Fitness (מקור אפל)

חבילת ה-Apple One החדשה תהיה זמינה ב-3 גרסאות:

  • חבילה אישית (Individual) – חבילה אישית הכוללת את שירותי המוזיקה Apple Music, סטרימינג +Apple TV ומשחקים Apple Arcade יחד עם אחסון iCloud בנפח 50GB במחיר של 14.95 דולר.
  • חבילה משפחתית (Family) – חבילה משפחתית הניתנת לשיתוף בין 6 חברי משפחה שונים הכוללת את שירותי המוזיקה Apple Music, סטרימינג +Apple TV ומשחקים Apple Arcade יחד עם אחסון iCloud בנפח 200GB במחיר 19.95 דולר.
  • חבילת פרמייר (Premier) – חבילה משפחתית משופרת הכוללת בנוסף את שירות ה-+Apple News ו-+Apple Fitness יחד עם אחסון iCloud בנפח 2TB במחיר של 29.95 דולר.

חבילות ה-Apple One החדשות צפויות להיות זמינות במהלך הסתיו הקרוב במעל 100 מדינות ואזורים שונים, כאשר חבילת ה-Premier תהיה זמינה בארה”ב, אוסטרליה, קנדה ואנגליה בלבד.

בעבור משתמשי אפל השונים, חבילה ה-Apple One החדשה תציע חיסכון משמעותי למדי בהשוואה לקניית השירותים באופן נפרד, עם חיסכון של למעלה מ-6 דולר בחבילה האישית ו-8 דולר בחבילה המשפחתית, זאת בהנחה שמשתמשים בכלל השירותים הזמינים בבאנדל החדש.

השוואת מפרטים