הוכרז: Apple One – באנדל לשירותי אפל במחיר מוזל

באנדל Apple One (מקור אפל)

בנוסף לצמד שעוני ה-Apple Watch ודגמי ה-iPad החדשים, חברת אפל (Apple) הכריזה אמש (ג’, 15.09) על שירות ה-Apple One, באנדל השירותים החדש של החברה המאחד בין שלל שירותי אפל השונים לחבילה אחת מוזלת המיועדת למשתמשים בודדים או משפחות של עד 6 משתמשים, אשר מגיע במחיר של החל מ-14.95 דולר בחודש.

חבילת ה-Apple One החדשה מאחדת למעשה את כלל שירותי אפל השונים עם תג מחיר משופר ותחרותי במיוחד, כאשר אפשר למצוא בחבילה את שירות המוזיקה Apple Music, שירות הסטרימינג +Apple TV, שירות המשחקים Apple Arcade, שירות העיתונים +Apple News, אחסון ה-iCloud הוותיק ובנוסף גם את שירות הספורט החדש של החברה.

שירות הספורט +Apple Fitness מגיע כשירות החדש ביותר של אפל, שנועד לעבוד עם שעוני ה-Apple Watch של החברה. הוא מציע למשתמשים תוכניות אימון ותרגילים אותם ניתן לראות על מכשירי ה-iPhone, iPad או Apple TV, כשהם יהיו מסונכרנים ישירות מול שעון ה-Apple Watch. ניתן יהיה למצוא בשירות החדש מגוון תרגילי ואימוני כושר הכוללים יוגה, ריקוד, אימוני ליבה (Core) ועוד.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

שירות הספורט +Apple Fitness (מקור אפל)

חבילת ה-Apple One החדשה תהיה זמינה ב-3 גרסאות:

  • חבילה אישית (Individual) – חבילה אישית הכוללת את שירותי המוזיקה Apple Music, סטרימינג +Apple TV ומשחקים Apple Arcade יחד עם אחסון iCloud בנפח 50GB במחיר של 14.95 דולר.
  • חבילה משפחתית (Family) – חבילה משפחתית הניתנת לשיתוף בין 6 חברי משפחה שונים הכוללת את שירותי המוזיקה Apple Music, סטרימינג +Apple TV ומשחקים Apple Arcade יחד עם אחסון iCloud בנפח 200GB במחיר 19.95 דולר.
  • חבילת פרמייר (Premier) – חבילה משפחתית משופרת הכוללת בנוסף את שירות ה-+Apple News ו-+Apple Fitness יחד עם אחסון iCloud בנפח 2TB במחיר של 29.95 דולר.

חבילות ה-Apple One החדשות צפויות להיות זמינות במהלך הסתיו הקרוב במעל 100 מדינות ואזורים שונים, כאשר חבילת ה-Premier תהיה זמינה בארה”ב, אוסטרליה, קנדה ואנגליה בלבד.

בעבור משתמשי אפל השונים, חבילה ה-Apple One החדשה תציע חיסכון משמעותי למדי בהשוואה לקניית השירותים באופן נפרד, עם חיסכון של למעלה מ-6 דולר בחבילה האישית ו-8 דולר בחבילה המשפחתית, זאת בהנחה שמשתמשים בכלל השירותים הזמינים בבאנדל החדש.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים