הוכרזו: Jabra Elite 85t – אוזניות TWS מסננות רעשים עם חיי סוללה ארוכים

אוזניות ה-Jabra Elite 85t (מקור Jabra)

חברת Jabra הכריזה על ה-Elite 85t, הדור החדש ביותר של אוזניות ה-TWS האלחוטיות באמת, המגיעות עם סינון רעשים ANC משודרג וזמן סוללה ארוך במיוחד, כאשר בנוסף אליהן החברה הכריזה על שדרוג סינון הרעשים בסדרת ה-Elite 75t הקודמת, שיגיע כעדכון תוכנה במהלך אוקטובר.

אוזניות ה-Jabra Elite 85t החדשות של Jabra מגיעות כדור ההמשך לדגם ה-Elite 75t שהוכרזו לפני כשנה ואף נסקרו באתר, כאשר הן משלבות את טכנולוגיית סינון הרעשים Jabra Advanced ANC העדכנית של החברה, המשתמשת בשבב סינון רעשים יעודי על מנת להציע לא פחות מ-11 רמות סינון רעשים, מסינון רעשים מירבי ועד מצב HearThrough לשמיעת העולם החיצוני.

האוזניות החדשות יגיעו עם מערך מיקרופונים משודרג של 6 מיקרופונים (2 חיצוניים + 1 פנימי בכל אוזניה) בהשוואה ל-4 בדגם הקודם, כאשר הן יציעו עמידות למים ואבק בתקן IPX ויאפשרו שימוש של עד 5.5 שעות בטעינה בודדת ועד 25 שעות יחד עם מארז הטעינה כאשר מצב ה-ANC פעיל, או עד 7 שעות בטעינה בודדת ועד 31 שעות ללא ANC. מארז הטעינה עצמו יגיע עם תמיכה בטעינת Qi אלחוטית וטעינה מהירה המספקת שעת שימוש בטעינה של 15 דקות בלבד.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

אוזניות ה-Jabra Elite 85t (מקור Jabra)

Elite 75t ו-Elite Active 75t

בנוסף לאוזניות ה-Elite 85t החדשות, חברת Jabra הכריזה כי היא תספק שדרוג קושחה לדגמי ה-Elite 75t ו-Elite Active 75t הקודמות של החברה, להפעלת סינון רעשים ANC מובנה דרך אפליקציית השליטה הסלולרית +Jabra Sound (אנדרואיד/iOS) במהלך חודש אוקטובר הקרוב.

בעוד שלא מדובר על סינון רעשים ברמה אותה תציע החברה עם דגם ה-Elite 85t, מדובר עדיין בשדרוג משמעותי למשתמשי דגמי ה-75t שיהפוך זמין בתור ברירת מחדל בדגמים שימכרו החל מחודש אוקטובר הקרוב. עם זאת, זמן הסוללה בשימוש ה-ANC ירד מ-7.5 ל-5.5 שעות בטעינה בודדת ועד 24 שעות יחד עם מארז הטעינה שלהן, במקום 28 שעות.

צבעי אוזניות ה-Jabra Elite 85t (מקור Jabra)

אוזניות ה-Jabra Elite 85t החדשות יהיו זמינות למכירה החל מחודש נובמבר הקרוב במחיר של 229 דולר. יהיה ניתן להשיג אותן בצבעים שחור, אפור, זהב/בז’, נחושת/שחור ושחור/טיטניום.

בעוד דגם ה-Elite 85t מגיע כגרסה המעודכנת ל-2020 של סדרת ה-Elite הידועה של Jabra, הנחשבת על ידי רבים כאחת הטובות בתחום אוזניות ה-TWS בשוק, שדרוג סדרת ה-Elite 75t מהווה בונוס נחמד במיוחד לבעלי הדגמים הקודמים שיוכלו ליהנות מסינון רעשים משופר.

השוואת מפרטים