ווסטרן דיגיטל חושפת פתרונות אחסון מבוססי SSD NVMe בסדרת WD_BLACK לגיימרים

כונן ה-WD_BLACK D50 Game Dock NVMe SSD (מקור WD)

ווסטרן דיגיטל (Western Digital) הכריזה היום (ה’, 8.10) על הרחבת משפחת פתרונות האחסון של החברה מסדרת WD_Black המיועדת לגיימירים, עם צמד כונני NVMe מדגם WD_BLACK SN850 NVMe SSD בעלי חיבור M.2 PCIe 4.0 וכרטיס WD_BLACK AN1500 NVMe SSD בחיבור PCIe 3.0 ישיר, אליהם מצטרף גם כונן ה-WD_BLACK D50 Game Dock NVMe SSD החיצוני, המשמש בנוסף כעמדת עגינה עם חיבור Thunderbolt 3.

שלושת פתרונות האחסון החדשים של ווסטרן דיגיטל מסדרת ה-WD_BLACK לגיימרים מצטרפים לפתרונות האחסון הקיימים של החברה בסדרה, הזמינים בארץ, בהם גם כונן ה-WD_BLACK P10 Game Drive שנסקר בגאדג’טי. הדגמים החדשים מגדילים את מגוון אפשרויות האחסון של המשתמשים ומוסיפים “צבע” לסדרת מוצרי ה-WD_BLACK עם תאורת ה-RGB המובנת שלהם.

כונן ה-WD_BLACK SN850 NVMe SSD החדש של WD מחליף את דגם ה-SN750 NVMe SSD מ-2019, כאשר הוא יהיה זמין בנפחים של 500GB, 1TB ו-2TB. ההבדל הגדול בין הדגמים מגיע בדמות השימוש בחיבור PCIe 4.0 עדכני, המאפשר לכונן להגיע למהירות קריאה של עד 7000MB/s וכתיבה של עד 5300MB/s במערכות תואמות. בדומה לדגם הקודם, ניתן יהיה למצוא את ה-SN850 ללא גוף קירור או עם גוף קירור יעודי חדש המגיע עם תאורת RGB מובנית.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בנוסף לכונן ה-SN850 המגיע בחיבור M.2, החברה הציגה את כרטיס ה-WD_BLACK AN1500 NVMe SSD המגיע עם חיבור PCIe 3.0 x8 ומתחבר ישירות לחריץ ה-PCIe בלוח האם. ה-SSD יגיע בנפחים של 1TB, 2TB ו-4TB, כאשר הוא מציע מהירות קריאה של עד 6500MB/s וכתיבה של עד 4100MB/s, וגם כאן נוכל למצוא תאורת RGB מובנית במסגרת כרטיס ההרחבה.

כונן SSD חיצוני מהיר לגיימרים

לבסוף, החברה חשפה את כונן ה-WD_BLACK D50 Game Dock NVMe SSD החיצוני, המשמש גם כתחנת עגינה יעודית עם חיבור Thunderbolt 3, המגיעה בנפחים של 1TB או 2TB, ובדומה לכוננים האחרים – עם תאורת RGB מובנית, כאשר הוא מציע מהירות קריאה של עד 3000MB/s וכתיבה של עד 2500MB/s.

ב-D50 ניתן למצוא צמד חיבורי USB-C בתקן Thunderbolt 3, צמד חיבורי USB-C 10Gb/s, חיבור רשת קווי, 3 חיבורי USB-A 10Gb/s, יציאת אודיו ויציאת DisplayPort 1.4. זהו אוסף חיבורים מרשים במיוחד בהתחשב בכך שמדובר בראש ובראשונה על התקן אחסון חיצוני.

ג’ים וולש, סגן נשיא בכיר לפתרונות ללקוחות בחברת ווסטרן דיגיטל מסר:

ככל שמפתחי משחקים פועלים על מנת לפתח כותרים מושכי עיין הדורשים ביצועים גבוהים יותר – לקוחות צריכים להצטייד בכלים הטובים ביותר על מנת להבטיח את הקצב הנדרש. פתרונות אחסון חדשניים בעלי ביצועים גבוהים חיוניים כדי לעמוד בדרישות התחום המשתנה בהתמדה. מוצרי WD_BLACK המעודכנים שלנו נבנו במיוחד כדי לאפשר לגיימרים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים של משחקים עתידיים ופלטפורמות משחקים עתידיות. ביצענו אופטימיזציה של המוצרים האלה לא רק על מנת להציע יותר אחסון לגיימרים – אלא גם כדי לשפר את מכלול חוויית המשחקים.

מוצרי ה-WD_BLACK החדשים של ווסטרן צפויים להגיע לישראל במהלך חודש דצמבר הקרוב:

  • כונן ה-WD_BLACK SN850 NVMe SSD יהיה זמין במחיר של החל מ-150 דולר.
  • כרטיס ה-WD_BLACK AN1500 NVMe SSD Add-in-Card זמין לרכישה במחיר של החל מ-300 דולר.
  • כונן ה-WD_BLACK D50 Game Dock NVMe SSD החיצוני זמין לרכישה במחיר של החל מ-500 דולר, כאשר הם גם זמין בגרסה מבוססת קשיח רגיל ולא NVMe במחיר של החל מ-320 דולר.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*קישורים בחלק מהפוסטים באתר קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים