ווסטרן דיגיטל חושפת פתרונות אחסון מבוססי SSD NVMe בסדרת WD_BLACK לגיימרים

ווסטרן דיגיטל (Western Digital) הכריזה היום (ה', 8.10) על הרחבת משפחת פתרונות האחסון של החברה מסדרת WD_Black המיועדת לגיימירים, עם צמד כונני NVMe מדגם WD_BLACK SN850 NVMe SSD בעלי חיבור M.2 PCIe 4.0 וכרטיס WD_BLACK AN1500 NVMe SSD בחיבור PCIe 3.0 ישיר, אליהם מצטרף גם כונן ה-WD_BLACK D50 Game Dock NVMe SSD החיצוני, המשמש בנוסף כעמדת עגינה עם חיבור Thunderbolt 3.

שלושת פתרונות האחסון החדשים של ווסטרן דיגיטל מסדרת ה-WD_BLACK לגיימרים מצטרפים לפתרונות האחסון הקיימים של החברה בסדרה, הזמינים בארץ, בהם גם כונן ה-WD_BLACK P10 Game Drive שנסקר בגאדג'טי. הדגמים החדשים מגדילים את מגוון אפשרויות האחסון של המשתמשים ומוסיפים "צבע" לסדרת מוצרי ה-WD_BLACK עם תאורת ה-RGB המובנת שלהם.

כונן ה-WD_BLACK SN850 NVMe SSD החדש של WD מחליף את דגם ה-SN750 NVMe SSD מ-2019, כאשר הוא יהיה זמין בנפחים של 500GB, 1TB ו-2TB. ההבדל הגדול בין הדגמים מגיע בדמות השימוש בחיבור PCIe 4.0 עדכני, המאפשר לכונן להגיע למהירות קריאה של עד 7000MB/s וכתיבה של עד 5300MB/s במערכות תואמות. בדומה לדגם הקודם, ניתן יהיה למצוא את ה-SN850 ללא גוף קירור או עם גוף קירור יעודי חדש המגיע עם תאורת RGB מובנית.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בנוסף לכונן ה-SN850 המגיע בחיבור M.2, החברה הציגה את כרטיס ה-WD_BLACK AN1500 NVMe SSD המגיע עם חיבור PCIe 3.0 x8 ומתחבר ישירות לחריץ ה-PCIe בלוח האם. ה-SSD יגיע בנפחים של 1TB, 2TB ו-4TB, כאשר הוא מציע מהירות קריאה של עד 6500MB/s וכתיבה של עד 4100MB/s, וגם כאן נוכל למצוא תאורת RGB מובנית במסגרת כרטיס ההרחבה.

כונן SSD חיצוני מהיר לגיימרים

לבסוף, החברה חשפה את כונן ה-WD_BLACK D50 Game Dock NVMe SSD החיצוני, המשמש גם כתחנת עגינה יעודית עם חיבור Thunderbolt 3, המגיעה בנפחים של 1TB או 2TB, ובדומה לכוננים האחרים – עם תאורת RGB מובנית, כאשר הוא מציע מהירות קריאה של עד 3000MB/s וכתיבה של עד 2500MB/s.

ב-D50 ניתן למצוא צמד חיבורי USB-C בתקן Thunderbolt 3, צמד חיבורי USB-C 10Gb/s, חיבור רשת קווי, 3 חיבורי USB-A 10Gb/s, יציאת אודיו ויציאת DisplayPort 1.4. זהו אוסף חיבורים מרשים במיוחד בהתחשב בכך שמדובר בראש ובראשונה על התקן אחסון חיצוני.

ג'ים וולש, סגן נשיא בכיר לפתרונות ללקוחות בחברת ווסטרן דיגיטל מסר:

ככל שמפתחי משחקים פועלים על מנת לפתח כותרים מושכי עיין הדורשים ביצועים גבוהים יותר – לקוחות צריכים להצטייד בכלים הטובים ביותר על מנת להבטיח את הקצב הנדרש. פתרונות אחסון חדשניים בעלי ביצועים גבוהים חיוניים כדי לעמוד בדרישות התחום המשתנה בהתמדה. מוצרי WD_BLACK המעודכנים שלנו נבנו במיוחד כדי לאפשר לגיימרים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים של משחקים עתידיים ופלטפורמות משחקים עתידיות. ביצענו אופטימיזציה של המוצרים האלה לא רק על מנת להציע יותר אחסון לגיימרים – אלא גם כדי לשפר את מכלול חוויית המשחקים.

מוצרי ה-WD_BLACK החדשים של ווסטרן צפויים להגיע לישראל במהלך חודש דצמבר הקרוב:

  • כונן ה-WD_BLACK SN850 NVMe SSD יהיה זמין במחיר של החל מ-150 דולר.
  • כרטיס ה-WD_BLACK AN1500 NVMe SSD Add-in-Card זמין לרכישה במחיר של החל מ-300 דולר.
  • כונן ה-WD_BLACK D50 Game Dock NVMe SSD החיצוני זמין לרכישה במחיר של החל מ-500 דולר, כאשר הם גם זמין בגרסה מבוססת קשיח רגיל ולא NVMe במחיר של החל מ-320 דולר.

מקורות
western digital
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות