עדכון אוקטובר 2020 של Windows 10 זמין להורדה

לוגו ווינדוס 10 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי

מיקרוסופט (Microsoft) החלה בהפצת “עדכון אוקטובר 2020” (October 2020 Update) של מערכת ההפעלה ווינדוס 10, הידוע גם תחת שם הקוד 20H2 המגיע כחצי שנה לאחר העדכון הקודם, כשהוא מביא עימו שיפורים בממשק המערכת והוספת תמיכה בשירות המשחקים Xbox Game Pass for PC.

עדכון אוקטובר החדש מגיע לאחר עדכון מאי 2020 האחרון של החברה, וומביא עימו בעיקר שינויים בממשק, כפי שראינו קודם לכן בגרסת המפתחים המוקדמת Insider Preview Build 20161, זאת יחד עם אוסף התיקונים הרחב המגיע יחד עם העדכונים החצי שנתיים באופן קבוע.

עיקר השינויים מגיעים כאמור בממשק, עם מצב טאבלט והתראות משופרות, כאשר תפריט ה”התחל” מקבל את השדרוג המשמעותי ביותר בעדכון החדש, עם ויתור על הרקע המרובע והכחול של האייקונים והצבע הקבוע של ה”אריחים” לטובת רקע שקוף למחצה המשתנה בהתאם לערכות הנושא אותן בוחר המשתמש ומצב הכהה (Dark Mode) משופר.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

דפדפן ה-Microsoft Edge מבוסס הכרומיום של החברה מגיע מעתה כברירת המחדל של המערכת ומותקן מראש. הוא מציע יכולת מעבר בין הטאבים השונים בדפדפן באמצעות שילוב המקשים ALT+TAB, המוכר יותר כקיצור מעבר מהיר בין היישומים הפתוחים השונים במערכת ההפעלה ווינדוס, כאשר המערכת מתייחסת לכל טאב כ”אפליקציה” נפרדת.

איך מעדכנים את Windows 10?

בדומה לכל עדכון של חברת מיקרוספט, העדכון למערכת ההפעלה יופץ בשלבים ברחבי העולם ויהיה זמין להורדה דרך מרכז העדכונים בווינדוס 10. מי שאינו מעוניין לחכות לעדכון המערכת יוכל להוריד את העדכון הידני מאתר החברה.

חשוב לזכור! לפני כל עדכון מומלץ תמיד לשמור ולגבות את הדברים החשובים במערכת ההפעלה למקרה הצורך.

הוראות העדכון של מיקרוסופט:

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים