הדלפה: סמסונג תציג חיישן צילום ראשי חדש ומשופר עם ה-Galaxy S21 Ultra

Samsung Galaxy S20 Ultra (צילום: אוהד צדוק, גאדג'טי) Samsung Galaxy S20 Ultra (צילום: אוהד צדוק, גאדג’טי)

סמסונג מתכננת להשיק את סדרת הדגל הבאה שלה מוקדם מהצפוי, כאשר על פי הדיווח האחרון בנושא, נזכה לשמוע על מכשירי ה-Galaxy S21, Galaxy S21 Plus ו-Galaxy S21 Ultra כבר בינואר 2021, זאת במקום המועד הקבוע של החברה בחודש פברואר מידי שנה. כעת, חושף המדליף Ice Universe מידע חדש על השיפורים שצפויים להגיע למצלמת הגלקסי S21 אולטרה.

על פי המידע שחשף המדליף דרך חשבונו בטוויטר, סמסונג מתכננת להציג חיישן צילום חדש שישפר את אופן הפעולה של המצלמה הראשית בדגם ה-Galaxy S21 Ultra על פני זו שהוצגה בדגם ה-S20 Ultra מוקדם יותר השנה. המדליף טוען כי סמסונג תציג את חיישן ה-ISOCELL HM3 עבור מצלמת ה-108 מגה-פיקסל של המכשיר החדש, זאת כנגד חיישן ה-HM1 ששולב בדגם ה-S20 אולטרה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

סמסונג טרם הכריזה על החיישן אותו מזכיר המדליף, ורק בספטמבר האחרון חשפה את חיישן ה-ISOCELL HM2 אשר מציע גם הוא תמיכה ברזולוציית 108 מגה-פיקסל, עם פיקסלים בגודל 0.8 מיקרו-מטר, מפרט הדומה לזה אותו מציג המדליף עבור חיישן ה-HM3. עם זאת, בסמסונג כבר הצהירו על כוונה להציג עוד ב-2020 את טכנולוגיית ה-ISOCELL 2.0, זו תאפשר רגישות מוגברת של אור הנכנס לחיישן עם שיפור של עד 12% לעומת החיישנים הקיימים, כך שייתכן כי טכנולוגיה זו תמצא את דרכה לחיישן ה-HM3 המדובר.

פרט נוסף אותו מזכיר המדליף נוגע לחיישן העומק (ToF), אשר לפיו לא יהיה נוכח בדגם ה-S21 Ultra. מידע זה מגיע זמן קצר לאחר שחשפה סמסונג את חיישן העומק ISOCELL Vizion 33D, את זה הגדירה כטוב והמהיר ביותר שלה בקטגוריה זו. לא ברור מדוע תבחר סמסונג להסיר את חיישן העומק מספינת הדגל הבאה שלה כאשר חיישן חדש ומשופר כבר קיים, אך לשם כך ניאלץ לחכות לפרטים נוספים או להכרזה הרשמית של סמסונג בנושא.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים