שמועה: Xiaomi Mi 11 Pro יגיע עם מסך +QHD בקצב רענון של 120 הרץ

שלט Xiaomi (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

מספר שמועות חדשות החלו לצוץ לאחרונה אודות מכשיר הדגל הבא של שיאומי, ה-Mi 11 Pro, זאת לקראת ההכרזה הצפויה על סדרת הטלפונים בתחילת השנה הבאה. השמועה האחרונה בנושא מעידה כעת על כך שהמסך של הדגם המתקדם ביותר בסדרה יגיע ברזולוציה גבוהה של +Quad HD ובקצב רענון מהיר של 120 הרץ.

במידה והשמועה תתברר כנכונה, מדובר בשדרוג משמעותי בצד המסך של ה-Xiaomi Mi 11 Pro אל מול קודמו, ה-Mi 10 Pro, אשר הציע תצוגת +Full HD בקצב רענון של 90 הרץ. השמועה מדברת גם על חור במרכז התצוגה, בחלקה העליון, בו תשולב מצלמת הסלפי, זאת בניגוד לחור מצלמה שהופיע בפינה השמאלית העליונה בדגם הפרו שהוצג בתחילת שנת 2020.

שמועות נוספות אודות המכשיר דיברו על שילובה של מערכת השבבים Snapdragon 875, זו טרם הוכרזה באופן רשמי על ידי קוואלקום, אך צפויה להיות פלטפורמת הדגל הבאה של החברה, שתגיע לדגמי דגל נוספים שיושקו בשנה הבאה, כמו ה-Galaxy S21 (או S30) של סמסונג. יחד עם זו ככל הנראה שנפגוש בטעינה מהירה במיוחד של המכשיר גם כן.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

טעינה מהירה מתמיד

שיאומי הכריזה על מספר הישגים בתחום, האחרון בהם כלל הדגמה של טכנולוגיית טעינה אלחוטית מהירה בהספק 80 וואט, שהעידה על טעינה מלאה של סוללת 4000mAh ב-19 דקות בלבד. באם תשלב שיאומי טכנולוגיה זו בדגם ה-Mi 11 Pro, יהיה מדובר בשדרוג משמעותי אל מול הטעינה האלחוטית המהירה בהספק 30 וואט שהוצגה עם ה-Mi 10 Pro.

שיאומי גם הספיקה להציג טכנולוגיות טעינה חוטיות מהירות במיוחד של 100 וואט עוד ב-2019, כך שגם אלו עשויות להגיע למכשיר החדש, כשדגם ה-Mi 10 Ultra הוכרז עם תמיכה בטעינה מהירה של 120 וואט, אם כי בדיקה של אתר Android Authority העידה כי בפועל הצליח הטלפון להטעין בקצב נמוך יותר של 80 וואט עם מטען תומך, כשגם ברמה זו מדובר בטעינה מלאה של הסוללה בפחות מ-20 דקות.

תאריך מדויק להכרזה על סדרת ה-Xiaomi Mi 11 עדיין לא נחשף, אך בהתחשב בכך ששיאומי הציגה את סדרת ה-Mi 10 בפברואר 2020, הרי שאנו צפויים לקבל את סדרת הדגל הבאה ברבעון הראשון של 2021.

השוואת מפרטים