הוכרז: Samsung ISOCELL HM3 – חיישן ה-108 מגה-פיקסל החדש והמשופר של ה-Galaxy S21 Ultra

| יום שישי, 15 בינואר 2021, 13:45 | סלולר

סמסונג (Samsung) הכריזה רשמית על חיישן הצילום ISOCELL HM3, התוספת החדשה ביותר של החברה לסדרת חיישני הצילום ברזולוציית 108 מגה-פיקסל של החברה' המגיע כחלק מסדרת חיישני ה-0.8μm (מיקרו-מטר), כשהוא משולב במכשיר הדגל החדש של החברה, ה-Galaxy S21 Ultra שהושק אמש.

למרות השם שלו, חיישן ה-HM3 מגיע בתור החיישן הרביעי של סמסונג ברזולוציית 108 מגה-פיקסל, כאשר קדמו לו חיישני ה-HMX, HM1 ו-HM2. החיישן החדש משתמש בטכנולוגיית הנונה-סל (Nonacell) של סמסונג, המשלבת 9 פיקסלים ל-1 בתצורת Bayer עם טכנולוגיית ה-ISOCELL Plus. הוא מסוגל לצלם צילומי סטילס ברזולוציה של עד 108 מגה-פיקסל עם יכולת צילום וידאו ברזולוציית 8K ב-30 פריימים בשנייה, 4K ב-12 פריימים בשנייה וב-Full HD ב–240 פריימים בשניה.

החיישן החדש מגיע בגודל של 1/1.33 אינץ’ עם פיקסלים בגודל 0.8μm (מיקרו-מטר) המאפשרים לחיישן לקלוט הרבה יותר אור בתנאי תאורה נמוכים, ולייצר תמונות בהירות יותר ברזולוציית 12 מגה-פיקסל על ידי דימוי 9 פיקסלים קרובים לפיקסל אחד בגודל 2.4μm.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

סמסונג שילבה בחיישן את טכנולוגיית ה-Super PD Plus, גרסה משודרת של זיהוי הפאזה לפוקוס אוטומטי (PDAF), אשר מהיר ומדויק יותר ב-50%, לפי החברה, ואת מצב ה-Smart ISO Pro החדש, המאפשר שיפור לצילום הדינמי (HDR) על ידי שימוש בטכנולוגיית ה-iDCG (ר"ת intra-scene dual conversion gain) לצילום צמד תמונות ב-ISO גבוה ונמוך ואיחודן ליצירת תמונה בעלת עומק צבעים של 12 ביט עם רגישות גדולה יותר ב-50% בזמן צילומים בסביבה בעלת תאורה חלשה.

מצב צילום Smart ISO Pro (מקור סמסונג)

חיישן ה-ISOCELL HM3 נמצא כיום בייצור המוני והוא מגיע לראשונה במכשיר ה-Galaxy S21 Ultra וצפוי להשתלב במכשירים נוספים בהמשך.

מקורות
samsung
samsung
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות