הוכרזה: HUAWEI Band 6 – רצועת כושר חדשה של וואווי

חברת וואווי הכריזה על ה-HUAWEI Band 6, רצועת הכושר החכמה החדשה ביותר שלה, המקבילה לרצועת ה-Honor Band 6 הקיימת, ומגיעה עם מסך AMOLED גדול של 1.47 אינץ’, אפשרות למעקב אחרי 96 סוגי פעילויות כושר שונות וזמן סוללה של עד שבועיים.

רצועת ה-Band 6 היא הדגם החדש הראשון של וואווי מאז ה-HUAWEI Band 4 שהוצגה ב-2019, כאשר החברה מדלגת על הספרה 5 ועוברת ישירות ל-6. מדובר בצעד הגיוני למדי מאחר ואפשר להתייחס לרצועה החדשה כגרסה מעודכנת יותר של רצועת ה-Honor Band 6, אותה סקרנו באתר, המגיעה כדגם החדש של וואווי לאחר מכירת מותג הונור בסוף 2020.

בדומה ל-Honor Band 6, הרצועה החדשה מגיעה עם מסך AMOLED בגודל של 1.47 אינץ’ ברזולוציית 194×368, הגדול ב-148% מהדור הקודם, כאשר היא מצויידת בחיישן ה-TruSeen 4.0 העדכני של וואווי המאפשר מעקב רציף 24/7 של הדופק ורווית החמצן בדם (SpO2). בנוסף, קיימות האפשרויות הרגילות, בהן קבלת התראות מהמכשיר הסלולרי, מעקב אחרי שינה ואפשרות למעקב אחרי 96 סוגי פעילויות ספורט שונות, בהן פעילויות במים הודות לעמידות לעומק של עד 50 מטרים (ATM5).

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

רצועת HUAWEI Band 6 (מקור וואווי)

רצועת ה-HUAWEI Band 6 החדשה מגיעה עם גוף מתכתי במשקל 18 גרם, בניגוד לגוף הפלסטיק של ה-Honor Band 6, כאשר ניתן למצוא כפתור הפעלה בודד בחלקו הימני. הגוף עצמו זמין בצבע שחור או זהב, כאשר הרצועה מגיעה בצבע ירוק (Forest Green), כתום (Amber Sunrise) ושחור (Graphite Black). מבחינת זמן סוללה, הרצועה תספיק לשימוש של עד 14 יום, לפי החברה, כאשר היא תומכת בטעינה מהירה המספיקה לשני ימי שימוש בטעינה של 5 דקות בלבד.

רצועת HUAWEI Band 6 החדשה זמינה למכירה החל מה-4.4 במחיר של 219 רינגיט מלזי (כ~176 ש”ח או כ~53 דולר).

ההיפרדות של וואווי ממותג ההונור “אילצה” את החברה לחזור לשוק הרצועות החכמות באופן עצמאי, כאשר היא מתחרה למעשה במותג המשנה הישן שלה עם רצועת ה-HUAWEI Band 6, שמגיעה כגרסה של וואווי לרצועת ה-Honor Band 6.

השוואת מפרטים