כך תתקינו את גרסאות הבטא של iOS 15 ו-iPadOS 15 על האייפון והאייפד שלכם

iOS 15 (צילום: רונן מנדזיצקי) iOS 15 (צילום: רונן מנדזיצקי)

באירוע הפתיחה שלה לכנס המפתחים WWDC 2021 הציגה אפל גרסאות חדשות עבור מערכות ההפעלה למוצריה השונים אותם היא מפתחת, בהן iOS 15 המיועדת למכשירי האייפון, iPadOS 15 המיועדת לטאבלטי האייפד, macOS Monterey עבור מחשבי המק, watchOS 8 עבור שעוני ה-Apple Watch ו-tvOS 15 עבור מכשירי ה-Apple TV. גרסאות מפתחים עבור מערכות ההפעלה השונות כבר עשו דרכן למפתחי האפליקציות וכעת מגיע תורן של גרסאות הבטא הפומביות, שיאפשרו לכולם לחוות את החידושים על מכשיריהם עוד לפני שיושקו בגרסאות הסופיות שלהם.

איך להתקין את גרסאות הבטא הפומבית

לפני שתתקינו את גרסת הבטא של iOS 15, iPadOS 15 או כל אחת מגרסאות הבטא למכשירי אפל השונים, עליכם לבדוק תחילה האם המכשירים שברשותכם נתמכים על ידי הגרסאות החדשות של מערכות ההפעלה, את אלו תוכלו למצוא ברשימה המצורפת בקישור הקריאה הנוספת:

לפני שתתקינו את גרסת הבטא הפומבית, חשוב לזכור כי מדובר בגרסה מוקדמת, זו עשויה לכלול באגים שונים, וייתכן כי במקרים מסוימים תוביל לקריסה של המכשיר ואיבוד מידע. מומלץ לבצע גיבוי לפני כל עדכון, ובמקרה של גרסת הבטא, מומלץ שלא להתקין את זו על מכשיר בו אתם עושים שימוש יומיומי.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

iOS 15 (צילום: רונן מנדזיצקי)
iOS 15 (צילום: רונן מנדזיצקי)

כדי להתקין את גרסת הבטא הפומבית:

  • תחילה, גשו לכתובת הבאה ממכשיר ה-iOS שלכם על מנת להוריד הגדרות פרופיל חדשות למכשיר: https://beta.apple.com/profile או לחצו כאן למעבר לכתובת זו. עבור מכשירים אחרים, ניתן לגשת לכתובת https://beta.apple.com מהמכשיר ולבחור את התכנית הרצויה. לפני הורדת הפרופיל החדש תתבקשו להזין את פרטי חשבון ה-Apple ID שלכם.
  • אפל תבקש מכם להתקין את הפרופיל החדש על המכשיר.
  • לאחר התקנת הפרופיל החדש, יש להיכנס מחדש לאפליקציית ההגדרות במכשיר > תפריט כללי (General) > עדכוני תוכנה. תחת תפריט זה תוכלו כעת לראות עדכון לגרסת הבטא של מערכת ההפעלה החדשה.
  • במידה ותרצו למחוק את פרופיל הבטא ולחזור למתכונת העדכונים הרשמית של אפל, תוכלו למצוא את הפרופיל תחת תפריט “כללי” .

רוצים לדעת מה חדש ב-iOS 15? קראו את פוסט ההכרזה שלנו עם כל הפרטים על מערכת ההפעלה.

רוצים לדעת מה חדש ב-iPadOS 15? קראו את פוסט ההכרזה שלנו.

השוואת מפרטים