טיקטוק מותחת את הזמן, תאפשר יצירת סרטונים באורך 3 דקות

טיקטוק (מקור טיקטוק) טיקטוק (מקור טיקטוק)

טיקטוק (TikTok), הרשת החברתית הפופולרית המאפשרת למשתמשיה להעלות סרטונים קצרים, מגדילה את אורך הסרטונים אותם היה ניתן לצלם ולהעלות לפלטפורמה פי 3, מדקה בלבד לשלוש דקות, מה שצפוי לשנות באופן ניכר את הסרטונים אותם יראו בפלטפורמה.

אפליקציית טיקטוק סחפה אחריה את הרשת עם פלטפורמה ליצירה ושיתוף של סרטונים קצרים באורך של כדקה, דבר שיצר לחברה לא מעט מתחרות דוגמת Collab של פייסבוק, YouTube Shorts של גוגל ו-Reels של אינסטגרם, כאשר החברה החלה לבדוק את אפשרות הסרטונים הארוכים יותר של עד 3 דקות כבר בדצמבר האחרון.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

עכשיו טיקטוק מתכננת לאפשר להעלות סרטונים באורך של עד 3 דקות באופן גורף, כאשר האפשרות החדשה תהפוך להיות זמינה לכל המשתמשים באופן מדורג בשבועות הקרובים ותאפשר להם ליצור סרטונים ארוכים יותר במקום הצורך הקיים “לדחוס” תוכן בסרטון של דקה או ליצור מספר סרטוני המשך.

דרו קירכהוף, מנהל מוצר בטיקטוק, מסר:

הקהילה שלנו הגדירה מחדש את הביטוי ‘בפחות מ- 60 שניות’, ואנו שמחים לראות כיצד אנשים ממשיכים לבדר ולעורר השראה בפרק זמן של מספר שניות שפותח עולם של אפשרויות יצירתיות. יש כל כך הרבה דברים שיכולים לקרות ברגע של טיקטוק – מחזות זמר שקמים לתחייה, שירי פיראטים עתיקים שמקבלים גרסאות חדשות, מתכוני פסטה שמחסלים את מלאי גבינות הפטה ברחבי העולם וקאמבאק של להיטים בני שלושה עשורים תוך גלישה על סקייטבורד. כעת אנו מאפשרים לחברי הקהילה הגלובלית שלנו ליצור סרטונים ארוכים יותר וסוללים את הדרך עבור עוד מספרים סיפורים ועוד צורות מגוונות של תוכן ובידור בטיקטוק.

מדובר באחד מהשינויים המהותיים ביותר בעבור הרשת החברתית מאחר והיא מוכרת בעיקר בזכות הסרטונים הקצרים שלה, סרטונים שאחרי העדכון החדש כבר לא בדיוק “קצרים” כפי שהיו קודם.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים