“קינגס מן: ההתחלה” מקבל טריילר בלתי מצונזר ואכזרי במיוחד

קינגס מן: ההתחלה (באדיבות פורום פילם) קינגס מן: ההתחלה (באדיבות פורום פילם)

יותר משנתיים חלפו מאז זכינו להצצה הראשונה לסרט השלישי בסדרת קינגס מן, אשר מחזיר אותנו לימיה הראשונים של סוכנות הביון. מאז הספקנו לקבל טריילר אחר טריילר אחר טריילר וכעת “קינגס מן: ההתחלה” (The King’s Man) מקבל טריילר חמישי במספר, שבתקווה יוביל סוף סוף ליציאה הרשמית של הסרט שלא מפסיק להידחות. לפחות הפעם מדובר בגרסת רד-בנד בלתי מצונזרת בה אפשר לחזות בטעימה ממה שהפך את סדרת הסרטים לכה מוצלחת – דם, קללות וראשים מתגלגלים.

הסרט מתרחש רגע לאחר רציחתו של הארכידוכס האוסטרי פרנץ פרדינדד – האירוע שכידוע הצית את מלחמת העולם הראשונה. כדי למנוע את מותם של מיליונים, ראש סוכנות קינגס מן הראשון, הדוכס מאוקספורד (רייף פיינס, “הארי פוטר”) מגייס צוות שימנע את המלחמה. בין המגויסים ניתן למצוא את בן טיפוחיו, קונרד (האריס דיקנסון, “מליפיסנט: אדונית הרשע”) והסוכנים שולה (דג’ימון הונסו, “מקום שקט 2”) ופולי (ג’מה ארטרטון, “קוונטום של נחמה”).

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

הטריילר החדש נפתח עם הצגתו של המיסטיקן הרוסי רספוטין בגילומו של ריס איפנס (“נוטינג היל”) אשר לא שש לעזור לדוכס מאוקספורד להכיר את הצאר הרוסי ניקולאי השני. לאחר מכן, מסביר הדוכס לקונרד וגם לנו הצופים מדוע הוקמה הסוכנות העצמאית המכונה קינגס מן, ששואפת לפעול בזמן ששאר הסוכנויות הממשלתיות נאלצות להמתין לפקודות מלמעלה. ולפעול זה אכן מה שהם עושים, בצורת קרבות אלימים, כלי נשק ערמומיים וראש ערוף אחד.

אל הקאסט מצטרפים גם מת’יו גוד (“השומרים”), טום הולנדר (“רפסודיה בוהמית”), דניאל ברוהל (“קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים”), סטנלי טוצ’י (“משחקי הרעב”), אהרון טיילר ג’ונסון (“קיק אס”) וצ’ארלס דאנס (“משחקי הכס”).

“קינגס מן: ההתחלה” יינחת בבתי הקולנוע בישראל ב-23.12.2021.

מאחר שמדובר בטריילר לא מצונזר, הוא זמין לצפייה רק ביוטיוב, באישור הגיל המתאים – לחצו כאן

השוואת מפרטים