מי נמצא בצד השני של הקו בטריילר לסרט האימה “הטלפון השחור”?

הטלפון השחור (תמונה: Universal Pictures)

אולפני יוניברסל וחברת ההפקות “בלאמהאוס” (Blumhouse) שמתמחה בסרטים מסויטים כמו “תברח” (Get Out), “הטיהור” (The Purge) ו-“פעילות על טבעית” (Paranormal Activity) מביאים לנו סרט אימה חדש ומלחיץ במיוחד – “הטלפון השחור” (The Black Phone), אשר הרוצח בו בהחלט יכול להתחרות בתואר המסיכה המזוויעה ביותר בקולנוע.

הסרט מבוסס על סיפור קצר משנת 2004 של הסופר ג’ו היל ועוקב אחר פיני שו, ילד ביישן בן 13 אשר נחטף על ידי רוצח סדיסטי ונקלע במרתף אטום קול בו אף אחד לא יכול לשמוע את זעקותיו. במרתף, פיני שם לב כי טלפון שבחדר, על אף שאינו מחובר, מאפשר לו לשמוע את קולותיהם של הקורבנות האחרים של החוטף. הקולות שמעבר לקו מנסים לעזור לילד כדי למנוע מגורלו להיות טראגי כשלהם.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

אל נעלי החוטף המפחיד נכנס השחקן אית’ן הוק (“הטיהור”, “שבעת המופלאים”), אשר נראה כאן כמו שילוב קריפי במיוחד בין הג’וקר לליצן פניוויז מסרטי “זה”. בטריילר, הוא מציג עצמו כקוסם נחמד ועדין, אך מהר מאוד מתברר בחוטף אכזרי אשר מקווה להפוך את הילד הצעיר לקורבנו הבא.

את הסרט ביים סקוט דריקסון, אשר התחיל את הקריירה עם סרטי אימה כמו “גירוש השדים של אמילי רוז” (The Exorcism of Emily Rose) ו“רוח זדונית” (Sinister), אחריהם הצטרף ליקום הקולנועי של מארוול וביים את “דוקטור סטריינג'”. כעת דריקסון חוזר אל שורשי האימה שלו ומשתף פעולה שוב עם אולפני “בלאמהאוס”.

אל הוק מצטרפים בקאסט גם ג’יימס רנסון (“זה חלק 2”), ג’רמי דיוויס (“סליפי הולו”, “אבודים”), ו-מדלין מקגרו (“צעצוע של סיפור 4”).

“הטלפון השחור” ייצא לאקרנים בארה”ב ב-4 בפברואר, 2022.

השוואת מפרטים