איש העטלף חוזר בגלגול חדש ואלים במיוחד בטריילר לסרט “הבאטמן”

הבאטמן (תמונה: Warner Bros Pictures)

די.סי חשפה הלילה (שבת) טריילר לגרסה הקולנועית החדשה של “הבאטמן” (The Batman), בה ייכנס רוברט פטינסון (“דמדומים”) לנעלי הדמות הכי מפורסמת של חברת הקומיקס. הטריילר הוצג כחלק מאירוע DC FanDome, שהציג שלל תכני די.סי אשר צפויים לנחות בקרוב בקולנוע, בטלוויזיה ובפלטפורמות הגיימינג.

הסרט החדש יתרחש בשנתו השניה של ברוס ווין כבאטמן, בתקופה שבה הוא כבר החל להרוויח את אמון העיר גות’האם, אך עדיין לומד כיצד להיות גיבור. הטריילר נפתח כאשר משטרת גות’האם עוצרת אדם בדיינר, ובזמן מעצרו אנו רואים את כוס הקפה שלו – עליה מופיעה צורת סימן השאלה של הרידלר (איש החידות). הטריילר מתמקד ברובו ביחסים שבין באטמן לקאטוומן. כזהות האמיתית שלה, סלינה קייל מנסה לפענח מיהו אותו אדם שנמצא מתחת למסיכה של איש העטלף. על פי הטריילר, נראה כי הפרסונה החדשה של באטמן בגלגול הקולנועי הזה זועמת ואלימה במיוחד. באטמן עדיין חדש יחסית בתפקידו, לא מצליח להשתלט על כעסיו ומגדיר עצמו כנקמני.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

אל פטינסון יצטרפו בסרט זואי קרביץ (“שקרים קטנים גדולים”) בתור קאטוומן, פול דנו (“אוקג’ה”) בתור הרידלר, קולין פארל (“חיות הפלא והיכן למצוא אותן”) בתור הפינגווין, אנדי סרקיס (“שר הטבעות”) בתור המשרת אלפרד וג’פרי רייט כמפקח גורדון. רייט מגיח כאן אל היקום הקולנועי של די.סי רגע אחרי שהצטרף גם לזה של מארוול, כשגילם את דמותו של “הצופה” בסדרת האנימציה “מה אם…” (…What If).

הסרט החדש צפוי להיות להיט, ובאולפני האחים וורנר מהמרים מראש על הצלחתו – החברה כבר הזמינה שתי סדרות ספין אוף שישודרו בפלטפורמת הסטרימינג HBO מקס. האחת תעסוק במחלקת המשטרה של העיר גות’האם, והשניה בדמותו של הפינגווין מהסרט.

“הבאטמן” ינחת בבתי הקולנוע בארה”ב ב-4 במרץ, 2022. טרם נמסר תאריך עלייה בישראל.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים