שירות GeForce Now של אנבידיה יתמוך בהזרמת משחקים ב-1440p ו-120 פריימים בשנייה

לשחק בכל מקום GeForce NOW (מקור אנבידיה)

חברת אנבידיה (nvidia) הכריזה על ה-GeForce NOW RTX 3080, הדור החדש של שירות הזרמת המשחקים GeForce NOW המתבסס על שרתי GeForce NOW SuperPOD המשלבים את כרטיסי ה-GeForce RTX 3080 של החברה ומאפשרים הזרמת משחקים בעד 1440p ב-120 פריימים לשניה.

שירות הזרמת המשחקים של אנבידיה, GeForce NOW, מקבל עדכון ביצועים משמעותי עם המעבר לשרתי המשחקים החדשים של החברה, כאשר הוא מיועד להתחרות מול שירותי ה-Stadia של גוגל, xCloud של מיקרוסופט, Luna של אמזון ומתחרים אחרים בשוק.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

שדרוג ביצוע הגיימינג ב-GeForce NOW מתאפשר עם המעבר לשרתי ה- GeForce NOW SuperPOD החדשים של החברה, המשלבים את כרטיסי ה-GeForce RTX 3080 ומספקים רמת ביצועים של 39,200TFLOPS עם לא פחות מ-8960 ליבות מעבד ו-11,477,760 ליבות CUDA גרפיות על מנת לאפשר לשירות החדש יכולת להזרים משחקים דרך הרשת ברזולוציה של עד 1440p ב-120 פריימים לשניה וזמן שיהוי של 60ms למחשבי PC ו-MAC, כאשר סטרימר ה-NVIDIA Shield TV של החברה מקבל תמיכה בהזרמת 4K HDR.

שרתי ה-GeForce Now SuperPod החדשים (מקור אנבידיה)

המטרה העיקרית של שירותי הזרמת המשחקים זהה בלי קשר לאיזה שירות תבחרו, כשמדובר ביכולת להריץ משחקי מחשב על שרת מרוחק ולהזרים אותם למחשב, טאבלט, טלוויזיה או כל פתרון דומה, ולהריץ משחקים בכל פלטפורמה, גם אם המשחק לא הותאם אליה על ידי יוצרי המשחק, וזאת ללא צורך לרכוש כרטיס מסך חזק.

לפי אנבידיה, השירות המעודכן מספק שיפור ביצועים של פי 70 לניידים רגילים המשתמשים בכרטיס ה-Intel UHD 620 המובנה, פי 13 בהשוואה למחשב המקבוק אייר מבוסס ה-Apple M1 ופי 7 ממחשב ממוצע המשתמש בכרטיס GeForce GTX 1060. בנוסף, השדרוג החדש מוסיף גם את טכנולוגיית ה-Adaptive Sync ומאפשר לסנכרן את קצב הרענון של המשחק אל מסך המחשב אליו הוא מחובר.

ג’נסן וואנג, מנכ”ל ומייסד אנבידיה, אמר:

תחום הגיימינג נהנה מצמיחה של עשרות שנים, כאשר התפתחות הטכנולוגיה הופכת חוויות משחק מסוגים חדשים לאפשריות. יש היום יותר ז’אנרים מתמיד, והקו בין גיימינג, ספורט, אומנות וחברה מטשטש בזכות משחקי וידאו. בזמן שאנו ממשיכים להניע את טכנולוגיות הגיימינג המתקדמות ביותר באמצעות GeForce RTX, השקענו משאבים רבים בעשור האחרון על מנת לשפר ולהרחיב את יכולות הגיימינג בענן באמצעות GeForce NOW, ולאפשר למשתמשים את פלטפורמת המשחק הטובה ביותר לכל אחד עם מחשב. אני נרגש להכריז על הדור השני של GeForce NOW SuperPOD – זוהי קפיצה משמעותית קדימה.

משתמשי שירות ה-GeForce Now הקיימים יוכלו לעבור למנוי ה-GeForce Now RTX 3080 החדש החל מהחודש במדינות נבחרות במחיר של 100 דולר (כ~321 ש”ח) לשישה חודשים.

שירותי הזרמת משחקים הם פתרון פשוט ונוח למדי בעבור משתמשים הרוצים לשחק במשחקי מחשב מרובים, כאשר במקרה של ה-GeForce NOW מדובר על יותר מ-1100 כותרים שונים, גם על מערכות מחשב או פתרונות אחרים וללא צורך בהשקעה כספית גדולה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים