הדלפה חדשה חושפת את עיצוב אוזניות ה-AirPods Pro 2 הבאות של אפל

עיצוב אפשרי של אוזניות ה-Airpods Pro 2 (מקור MacRumors)

הדלפה חדשה ומעניינת במיוחד שמציגה עיצוב אפשרי של אוזניות ה-AirPods Pro 2 הבאות של אפל, כאשר בניגוד להדלפות אחרות, הפעם מוצגות האוזניות בעיצוב הדומה לזה של הדגם המקורי, אך עם שינויים אחרים, בהם רמקול מובנה במארז הנשיאה ונקודת חיבור יעודית לחיבור חוט נשיאה בצד המארז.

אחרי שאפל השיקה רק החודש את אוזניות ה-AirPods 3 שהחליפו את דגם ה-AirPods 2 מ-2019, דגם האוזניות הבא שהחברה צפויה לשחרר בתחילת 2022 הוא אוזניות ה-AirPods Pro 2 שיחליפו את דגם ה-AirPods Pro המקורי. עם זאת, המידע והתמונות החדשות שמגיעות מאתר MacRumors סותרות לא מעט מההדלפות הקודמות על דגם האוזניות החדש של אפל, בהם גם ההדלפה מכתב בלומברג מארק גורמן (Mark Gurman), שהצביעו על כך כי אוזניות ה-AirPods Pro הבאות של אפל יגיעו בעיצוב חדש ובעל “רגלית” קצרה יותר בדגם הבא.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

התמונות החדשות מראות שהדגם הבא של האיירפודס פרו ישמור על העיצוב שלו, אך יגיע עם מספר שינויים, בהם חוסר בחיישן אופטי מובנה לזיהוי הלבישה של המשתמש ותוספת של חיבור יעודי לרצועת נשיאה בצד המארז, כאשר ההבדל הגדול ביותר מגיע בדמות פתחים בחלק התחתון של מארז הנשיאה, פתחים המצביעים על הימצאות רמקול מובנה במארז שצפוי לאפשר לאתר את מארז הנשיאה במידה והוא נאבד על ידי השמעת צליל ממנו.

עיצוב אפשרי של אוזניות ה-Airpods Pro 2 (מקור MacRumors)

בעוד שתמיד אנחנו אומרים לכם לקחת הדלפות בעירבון מוגבל מראש, הפעם, לאור העובדה כי מדובר על מקור חדש וללא רקורד בתחום, האמינות של המידע החדש נמוכה עוד יותר, אם כי נדע האם הוא אמין או לא רק כאשר אפל תכריז על הדגם החדש בשנה הבאה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים