גוגל מרחיבה את אפשרות העברת הודעות הוואטסאפ ממכשירי האייפון לאנדרואיד

העברת היסטוריית וואטסאפ מאייפון לאנדרואיד 12 (מקור גוגל)

גוגל (Google) תוסיף בקרוב אפשרות שתופיע באופן מובנה במערכת ההפעלה אנדרואיד 12 ותאפשר לייבא את היסטוריית השיחות מאפליקציית וואטסאפ ממכשירי iOS של אפל (Apple), זאת כחלק משיתוף פעולה עם ווטאסאפ (Whatsapp) שנועד להקל על המעבר של המשתמשים ממכשירי אייפון לאנדרואיד. נכון להיום, הראשונים שיהנו מהפיצ’ר החדש יהיו משתמשי הפיקסל של גוגל.

מערכת האנדרואיד 12 הושקה בגרסתה הרשמית לפני שבוע בלבד, כשהיא מגיעה עם מגוון פיצ’רים חדשים, בהם “כלי העברת המידע” משודרג המאפשר לייבא אנשי קשר, הודעות, אפליקציות ועוד בין מכשירים. עם זאת, השדרוג המשמעותי ביותר בכלי החדש מגיע בדמות היכולת המובנה לייבא את היסטוריית ההודעות הוואטאספ ממכשירי האייפון של אפל, וזאת לאחר עבודה משותפת של גוגל עם וואטאספ על הפיצ’ר החדש.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

עם ההכרזה על המהלך החדש מיישרת גוגל קו עם סמסונג, שביצעה שיתוף פעולה דומה עם וואטסאפ כבר לפני כחודשיים באמצעות אפליקציית ה-Smart Switch. בדומה לכלי של סמסונג, הכלי המעודכן של גוגל ישתמש בחיבור כבל בין האייפון למכשיר האנדרואיד עם כבל ה-USB-C ל-Lightning של אפל על מנת לבצע את הייבוא בין המכשירים.

העברת היסטוריית וואטסאפ מאייפון לאנדרואיד 12 (מקור גוגל)

האפשרות החדשה תהיה זמינה בשלב הנוכחי רק למכשירי הפיקסל של גוגל שעודכנו לאנדרואיד 12, כאשר היא צפויה להפוך להיות זמינה גם בעבור היצרנים האחרים עם עדכוני האנדרואיד 12 הרשמיים שלהם.

כלי העברת המידע החדש של גוגל באנדרואיד 12 מיישר קו עם סמסונג, אך יוצר בעיה נוספת בעבור משתמשי המכשירים מבוססי מערכת ההפעלה אנדרואיד, כאשר מכשירים שלא יזכו לקבל עדכון לאנדרואיד 12 לא יוכלו להשתמש באפשרות העברת המידע החדשה, דבר שאפשר לפתור באמצעות “מכשיר מתווך” תומך, אך לא מדובר בפתרון שיספק מענה מלא לכלל המשתמשים שירצו לבצע את העברת היסטוריית שיחות הוואטסאפ מהאייפון למכשיר אנדרואיד.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים