הדלפה חדשה מציגה את השעון החכם של פייסבוק עם מצלמה קדמית

השעון החכם הבא של מטא (מקור בלומברג)

השעון החכם הראשון של פייסבוק (Facebook) נחשף בפרסום של אתר בלומברגהמציג תמונה רשמית הלקוחה מאפליקציית פייסבוק המשמשת לחיבור משקפי הריי-באן החכמים של החברה, כאשר השעון העתידי מציג עיצוב מרובע עם פינות מעוגלות ומכיל מצלמה מובנה בחלקו התחתון של המסך.

פייסבוק, ששינתה לאחרונה את שמה ל-מטא (Meta), עובדת כבר תקופה ממושכת על שעון חכם חדש, אשר על פי הדיווחים האחרונים צפוי להגיע במהלך 2022, ואל אלו מצטרפת כעת הדלפה נוספת המגיעה מטעם מפתח בשם סטיב מוסר (Steve Moser), שבחן את אפליקציית ה-Facebook View של פייסבוק המשמשת לחיבור משקפי ה-Ray-Ban Stories שהושקו בחודש ספטמבר האחרון, בה הוא מצא התייחסות ואף תמונה של השעון החדש, שמקבל את שם הקוד Milan (“מילאן”) ומגיע בעיצוב מרובע עם פינות מעוגלות, כאשר בחלק התחתון של המסך שלו ניתן לראות מצלמה קדמית היושבת בתוך מגרעת.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

מעבר לזמן ההשקה המדויק של השעון, השאלה הגדולה ביותר כרגע נוגעת לשם שלו. בעוד שבעבר התייחסו אליו כאל ה-Facebook Watch, עם שינוי השם של החברה למטא אפשר היה לנחש כי השעון יקרא Meta Watch אך למעשה כבר קיים שעון חכם ישן יותר בעל שם זהה כבר מ-2014. כל מה שנשאר לעשות כרגע הוא לחכות למידע נוסף שיגיע על השעון הבא של מטא.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים