סמסונג מוסיפה פיצ’רים חדשים לשעוני Galaxy Watch מבוססי טייזן

שעוני ה-Galaxy Watch הקודמים של סמסונג (מקור סמסונג)

בזמן שחברת סמסונג (Samsung) עברה להשתמש במערכת ה-Wear OS של גוגל על סדרת שעוני ה-Galaxy Watch 4, אין זה אומר שהיא זונחת לגמרי את הדורות הקודמים של שעוני ה-Galaxy Watch, וכעת היא משיקה אוסף פיצ’רים הכולל זיהוי נפילה, אימונים קבוצתיים, מעקב לחץ דם ואק”ג ותצוגות שעון חדשות.

סדרת שעוני ה-Galaxy Watch 4 העדכנית של סמסונג, בהם שעון ה-Galaxy Watch 4 Classic אותו סקרנו באתר, עברה מהשימוש במערכת ההפעלה טייזן (Tizen) ל-Wear OS של גוגל עם ממשק ה-One UI. בעוד שהמערכת החדשה לא תגיע לדורות הקודמים של השעונים, שעוני ה-Galaxy Watch, Galaxy Watch Active, Galaxy Watch Active 2 ו-Galaxy Watch 3 הקודמים של החברה עדיין זוכים לקבל פיצ’רים חדשים.

פיצ’ר מרכזי שיגיע לשעוני ה-Watch Active 2 ו-Watch 3 הוא מערכת זיהוי הנפילות המתקדמת של סמסונג, עם מנגנון זיהוי משופר לנפילות שיתריע גם במידה והמשתמש לא נפל אלא ממשיך לעמוד. במצבים אלה, במידה שהמשתמש לא יסמן כי הכל בסדר, השעון ישלח התראה למשתמשים שנבחרו על ידו מראש.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

מערכת זיהוי הנפילות החדשה בשעונים (מקור סמסונג)

שעוני ה-Watch Active 2 ו-Watch 3 מקבלים בנוסף גם את מערכת מדידת לחץ הדם והאק”ג ששולבה בשעוני ה-Galaxy Watch 4 החדשים, כאשר פיצ’ר זה יהיה זמין ב-42 מדינות בלבד בשלב הנוכחי ותלוי באישורים הנדרשים בכל מדינה.

פיצ’ר שיגיע לכלל שעוני ה-Galaxy Watch הוא “אתגרי ספורט קבוצתיים” (Group Challenge), אפשרות שתיצור אימון כושר משותף בין מספר אנשים, שיוכלו להשוות את המיקום שלהם בין חברי הקבוצה.

לבסוף, סמסונג מוסיפה לדורות הקודמים של שעוני ה-Galaxy Watch עשר תצוגות שעון חדשות שהושקו יחד עם שעון ה-Galaxy Watch 4 הנוכחי של החברה על מנת לתת להם אפשרויות התאמה נוספות בעבור השעון שלהם.

תצוגות השעון החדשות לשעוני ה-Galaxy Watch (מקור סמסונג)

סמסונג אולי לא תיצור עוד שעוני טייזן, או תאפשר לבעלי הדורות הקודמים של שעוני ה-Galaxy Watch לעבור למערכת החדשה, אך העדכון החדש צפוי לעודד לפחות חלק מהמשתמשים שחששו כי החברה תזניח אותם לגמרי עם המעבר למערכת ה-Wear OS החדשה בשעוני החברה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים