שואב האבק האלחוטי Dyson V12 Slim Total Clean מגיע לישראל

שואב Dyson V12 Slim (מקור דייסון)

דייסון משיקה בישראל את ה-Dyson V12 Slim Total Clean, שואב האבק האלחוטי החדש של החברה המגיע במשקל נמוך של 2.2 ק”ג, עם עוצמת שאיבה גבוהה של 150AW, המשלב את טכנולוגיית איתור האבק Detect ומציע זמן שימוש ארוך של עד 60 דקות.

השואב החדש מדלג לאחור בשם שלו, כאשר דייסון השיקה למעשה כבר את סדרת ה-Dyson V15 Detect בשנת 2021, אותה גם סקרנו באתר.

שואב Dyson V12 Slim (מקור דייסון)
שואב Dyson V12 Slim (מקור דייסון)

ניתן להתייחס לשואב החדש כהמשך של סדרת ה-Dyson V11, המגיע עם טכנולוגיית ה-Detect (“זיהוי”) שהוצגה ב-V15, עם ראש ניקוי Laser Slim Fluffy, המכיל לייזר מובנה שמאפשר לאתר אבק נסתר לניקוי טוב יותר, זאת בנוסף לראשי ניקוי אחרים, בהם מברשת Anti Tangle בעלת פטנט למניעת הסתבכות שיער.

שואב ה-V12 Slim מגיע במשקל של 2.2 ק”ג ומשלב כפתור הפעלה נוח, שנועד לאפשר להשתמש בשואב ללא צורך בלחיצה באופן קבוע על מתג הפעלה.

השואב מגיע עם מיכל פסולת של 350 מ”ל ומשתמש במנוע ה-Hyperdynium של דייסון, המסתובב במהירות של 125,000 סל”ד ומייצר עוצמת שאיבה של 150AW, כאשר הוא משלב מערכת סינון מובנת המסננת 99.99% מחלקיקי האבק והאלרגנים עד לגודל של 0.3 מיקרון.

השואב מגיע עם סוללה ניתקת הניתנת להחלפה ומגיע עם מסך LCD המאפשר לצפות במידע על השאיבה ובאיזה משלושת מצבי שאיבה הוא נמצא:

  • ECO לזמן שימוש מקסימלי של עד 60 דקות
  • AUTO המציע עד 40 דקות שימוש
  • מצב BOOST לניקוי מקסימלי עם זמן שימוש של 10 דקות

שואב ה-Dyson V12 Slim החדש זמין למכירה במחיר של 2799 ש”ח.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים